Football Stats
Herb Osasuna
OsasunaŚr. pkt/mecz 1.20
Hiszpania / La Liga31 sierpnia 2026 19:30
Herb Getafe
GetafeŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Osasuna

3W — Osasuna2D5W — Getafe

Streaki - Osasuna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Osasuna — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Osasuna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Osasuna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Osasuna — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Osasuna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Osasuna — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Osasuna — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Osasuna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Osasuna — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Osasuna — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Osasuna — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Osasuna — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Osasuna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Osasuna — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Osasuna — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Osasuna — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Osasuna — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Osasuna — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Getafe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Getafe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Getafe — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Getafe — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Getafe — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Getafe — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Getafe — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Getafe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Getafe — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Getafe — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Getafe — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Getafe — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Osasuna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Osasuna — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — powyżej 2.5 kartek łącznie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osasuna — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Getafe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Getafe — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — powyżej 1.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Getafe — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb OsasunaOsasuna10Herb GetafeGetafe
23.05Herb GetafeGetafe10Herb OsasunaOsasuna
03.10Herb OsasunaOsasuna21Herb GetafeGetafe
16.03Herb OsasunaOsasuna12Herb GetafeGetafe
05.10Herb GetafeGetafe11Herb OsasunaOsasuna
21.01Herb OsasunaOsasuna32Herb GetafeGetafe
17.09Herb GetafeGetafe32Herb OsasunaOsasuna
28.05Herb GetafeGetafe21Herb OsasunaOsasuna
18.09Herb OsasunaOsasuna02Herb GetafeGetafe
11.05Herb OsasunaOsasuna11Herb GetafeGetafe

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Getafe jest o 83% lepsza niż Osasuna pod względem odsetku wygranych meczów.

OsasunaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
16.40
9.00
12.89
Śr. faule/mecz
13.10
14.67
13.84
GetafeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.20
1.60
1.90
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
41%
38%
40%
Śr. strzały/mecz
8.30
9.40
8.85
Śr. faule/mecz
14.10
17.30
15.70

Ostatnie 10 meczów

Osasuna jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Osasuna u siebie
0.70 gola/mecz
Getafe na wyjeździe

Progi bramkowe

OsasunaGetafe
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Osasuna notuje o 7% wyższy wynik niż Getafe pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOsasunaGetafe
Match Corners AVG
9.31 (39/40)
9.63 (19/20)
9.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
95% (18/19)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
89% (17/19)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
56% (22/39)
58% (11/19)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
42% (8/19)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
26% (5/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
21% (4/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOsasunaGetafe
Corners Earned Match
4.25
4.65
3.85
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
170
93
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Getafe notuje o 21% wyższy wynik niż Osasuna pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOsasunaGetafe
Match Cards AVG
5.80 (40/40)
5.25 (20/20)
6.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Total Cards
232
105
127
Highest in a Match
12
12
12
Lowest in a Match
3
3
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Osasuna jest o 14% lepsza niż Getafe pod względem strzałów na mecz.

OgółemOsasunaGetafe
Strzały / mecz
10.20
11.00
9.67
Strzały celne / mecz
2.60
4.50
1.33
Strzały niecelne / mecz
5.20
4.00
6.00
Skuteczność strzałów
3.9%
4.5%
3.4%
Strzały na gola
25.50
22.00
29.00
Strzały celne na gola
6.50
9.00
4.00
Strzały Over 10.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Osasuna notuje o 125% wyższy wynik niż Getafe pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemOsasunaGetafe
Match Offsides AVG
4.20
5.00
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Osasuna jest o 68% lepsza niż Getafe pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemOsasunaGetafe
xG (For)
0.90
1.19
0.70
xGA (Against)
1.30
0.98
1.51
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOsasunaGetafe
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Under 3.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33