Football Stats
Herb Borussia Mönchengladbach
Borussia MönchengladbachŚr. pkt/mecz 1.20
Niemcy / Bundesliga5 września 2026 15:30
Herb SV Elversberg
SV ElversbergŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Borussia Mönchengladbach

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SV Elversberg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Elversberg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SV Elversberg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • SV Elversberg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • SV Elversberg — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • SV Elversberg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Borussia Mönchengladbach

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 33 meczach z rzędu

Serie - SV Elversberg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Elversberg — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SV Elversberg jest o 67% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem odsetku wygranych meczów.

Borussia MönchengladbachDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
48%
53%
50%
Śr. strzały/mecz
12.30
14.30
13.30
Śr. faule/mecz
10.30
10.30
10.30
SV ElversbergDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
3.40
3.40
Strzelone
2.30
1.70
2.00
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
15.30
12.90
14.10
Śr. faule/mecz
9.40
12.20
10.80

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekBorussia Mönchengladbach vs SV Elversberg
1.70 gola/mecz
Borussia Mönchengladbach u siebie
1.70 gola/mecz
SV Elversberg na wyjeździe

Progi bramkowe

Borussia MönchengladbachSV Elversberg
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
95% (19/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. SV Elversberg notuje o 19% wyższy wynik niż Borussia Mönchengladbach pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Match Corners AVG
8.47 (40/40)
7.75 (20/20)
9.20 (20/20)
Over 6.5 Corners
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Corners Earned Match
4.45
3.35
5.55
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
20% (4/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Corners Earned
178
67
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Borussia Mönchengladbach notuje o 8% wyższy wynik niż SV Elversberg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Match Cards AVG
4.10 (40/40)
4.25 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
164
85
79
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Borussia Mönchengladbach jest o 27% lepsza niż SV Elversberg pod względem strzałów na mecz.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Strzały / mecz
12.50
14.00
11.00
Strzały celne / mecz
5.00
4.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
5.00
3.00
Skuteczność strzałów
12.0%
0.0%
27.3%
Strzały na gola
8.33
3.67
Strzały celne na gola
3.33
2.00
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Borussia Mönchengladbach notuje o 400% wyższy wynik niż SV Elversberg pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Match Offsides AVG
3.50
5.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
3.00
5.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. SV Elversberg jest o 23% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
xG (For)
1.02
0.91
1.12
xGA (Against)
2.94
3.95
1.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBorussia MönchengladbachSV Elversberg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00