Football Stats
Herb SV Darmstadt 98
SV Darmstadt 98Śr. pkt/mecz 1.25
Niemcy / 2. Bundesliga30 sierpnia 2026 13:30
Herb Hannover 96
Hannover 96Śr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy SV Darmstadt 98

Streaki - SV Darmstadt 98

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Darmstadt 98 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • SV Darmstadt 98 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — poniżej 12.5 rożnych (10/10, 100%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Hannover 96

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hannover 96 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hannover 96 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hannover 96 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hannover 96 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hannover 96 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hannover 96 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Hannover 96 — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Hannover 96 — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Hannover 96 — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Hannover 96 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Hannover 96 — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - SV Darmstadt 98

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Darmstadt 98 — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Hannover 96

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hannover 96 — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hannover 96 — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9801Herb Hannover 96Hannover 96
11.04Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9802Herb Hannover 96Hannover 96
08.11Herb Hannover 96Hannover 9623Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
20.04Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9831Herb Hannover 96Hannover 96
23.11Herb Hannover 96Hannover 9612Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
14.05Herb Hannover 96Hannover 9621Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
04.11Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9810Herb Hannover 96Hannover 96
13.02Herb Hannover 96Hannover 9622Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
28.08Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9840Herb Hannover 96Hannover 96
07.05Herb Hannover 96Hannover 9612Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hannover 96 jest o 50% lepsza niż SV Darmstadt 98 pod względem odsetku wygranych meczów.

SV Darmstadt 98DomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.10
2.95
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
40%
90%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
51%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
14.40
13.20
13.80
Śr. faule/mecz
11.00
10.80
10.90
Hannover 96DomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.90
3.35
Strzelone
1.60
2.50
2.05
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
57%
52%
55%
Śr. strzały/mecz
15.22
12.11
13.67
Śr. faule/mecz
11.11
11.33
11.22

Ostatnie 10 meczów

Hannover 96 jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
SV Darmstadt 98 u siebie
2.50 gola/mecz
Hannover 96 na wyjeździe

Progi bramkowe

SV Darmstadt 98Hannover 96
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hannover 96 notuje o 10% wyższy wynik niż SV Darmstadt 98 pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Match Corners AVG
11.03 (38/40)
10.55 (20/20)
11.56 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
95% (19/20)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
89% (34/38)
90% (18/20)
89% (16/18)
Over 8.5 Corners
71% (27/38)
75% (15/20)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
60% (12/20)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
55% (21/38)
50% (10/20)
61% (11/18)
Over 11.5 Corners
45% (17/38)
45% (9/20)
44% (8/18)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
15% (3/20)
39% (7/18)
Over 13.5 Corners
24% (9/38)
10% (2/20)
39% (7/18)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
10% (2/20)
22% (4/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Corners Earned Match
5.92
5.05
6.80
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Corners Earned
237
101
136

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hannover 96 notuje o 9% wyższy wynik niż SV Darmstadt 98 pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
4.10 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
171
82
89
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Hannover 96 jest o 97% lepsza niż SV Darmstadt 98 pod względem strzałów na mecz.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Strzały / mecz
16.83
11.33
22.33
Strzały celne / mecz
4.33
2.33
6.33
Strzały niecelne / mecz
7.00
5.00
9.00
Skuteczność strzałów
4.0%
5.9%
3.0%
Strzały na gola
25.25
17.00
33.50
Strzały celne na gola
6.50
3.50
9.50
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Hannover 96 notuje o 22% wyższy wynik niż SV Darmstadt 98 pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Match Offsides AVG
4.80
5.50
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
3.40
3.00
3.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Hannover 96 jest o 230% lepsza niż SV Darmstadt 98 pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
xG (For)
1.43
0.67
2.20
xGA (Against)
1.38
1.44
1.32
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSV Darmstadt 98Hannover 96
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33