Football Stats
Herb CFR 1907 Cluj
CFR 1907 ClujŚr. pkt/mecz 2.05
Herb Alashkert
AlashkertŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy CFR 1907 Cluj

1W — CFR 1907 Cluj1D0W — Alashkert

Streaki - CFR 1907 Cluj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CFR 1907 Cluj — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Alashkert

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alashkert — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alashkert — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alashkert — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - CFR 1907 Cluj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 kartek w 16 meczach z rzędu

Serie - Alashkert

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alashkert — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj30Herb AlashkertAlashkert
23.07Herb AlashkertAlashkert11Herb CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CFR 1907 Cluj jest o 33% lepsza niż Alashkert pod względem odsetku wygranych meczów.

CFR 1907 ClujDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.70
1.90
2.30
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
16.00
13.78
14.95
Śr. faule/mecz
12.00
12.44
12.21
AlashkertDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

CFR 1907 Cluj jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
CFR 1907 Cluj u siebie
1.50 gola/mecz
Alashkert na wyjeździe

Progi bramkowe

CFR 1907 ClujAlashkert
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCFR 1907 ClujAlashkert
Match Corners AVG
8.26 (19/40)
8.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 11.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCFR 1907 ClujAlashkert
Corners Earned Match
4.35
4.35
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
87
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCFR 1907 ClujAlashkert
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
82
82
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCFR 1907 ClujAlashkert
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000