Football Stats
Herb Vestri
VestriŚr. pkt/mecz 1.05
Herb Rīgas FS
Rīgas FSŚr. pkt/mecz 2.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Vestri

0W — Vestri1D1W — Rīgas FS

Streaki - Vestri

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vestri — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vestri — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vestri — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vestri — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vestri — poniżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Vestri — poniżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Vestri — poniżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)

Streaki - Rīgas FS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rīgas FS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rīgas FS — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rīgas FS — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rīgas FS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rīgas FS — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rīgas FS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Vestri

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vestri — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Rīgas FS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rīgas FS — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Rīgas FS — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb VestriVestri11Herb Rīgas FSRīgas FS
23.07Herb Rīgas FSRīgas FS41Herb VestriVestri

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rīgas FS jest o 183% lepsza niż Vestri pod względem odsetku wygranych meczów.

VestriDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.60
3.30
3.95
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
2.80
2.30
2.55
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Rīgas FSDomWyjazdOgółem
Win %
80%
90%
85%
Śr. goli/mecz
4.00
2.80
3.40
Strzelone
3.30
2.00
2.65
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Rīgas FS jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Vestri u siebie
2.00 gola/mecz
Rīgas FS na wyjeździe

Progi bramkowe

VestriRīgas FS
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVestriRīgas FS
Match Cards AVG
0.50 (2/2)
0.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 1.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 3.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
1
1
Highest in a Match
1
1
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVestriRīgas FS
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 5.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000