Football Stats
Herb Twente
TwenteŚr. pkt/mecz 1.90
World / UEFA Europa League23 lipca 2026 20:00
Herb Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TCŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Twente

0W — Twente1D1W — Ferencvarosi TC

Streaki - Twente

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Twente — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Twente — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Twente — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Twente — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Twente — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Twente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Twente — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Twente — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Twente — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Twente — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Twente — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Twente — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Twente — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Twente — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Twente — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ferencvarosi TC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ferencvarosi TC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/15, 73%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Twente

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Twente — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Ferencvarosi TC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ferencvarosi TC — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC22Herb TwenteTwente
23.07Herb TwenteTwente12Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ferencvarosi TC jest o 30% lepsza niż Twente pod względem odsetku wygranych meczów.

TwenteDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
40%
90%
65%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
57%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
19.50
16.90
18.20
Śr. faule/mecz
8.00
10.30
9.15
Ferencvarosi TCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
2.40
3.30
2.85
Strzelone
1.90
2.20
2.05
Stracone
0.50
1.10
0.80
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
13.43
Śr. faule/mecz
15.14

Ostatnie 10 meczów

Ferencvarosi TC jest o +16% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Twente u siebie
2.20 gola/mecz
Ferencvarosi TC na wyjeździe

Progi bramkowe

TwenteFerencvarosi TC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Twente notuje o 10% wyższy wynik niż Ferencvarosi TC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTwenteFerencvarosi TC
Match Corners AVG
10.09 (32/40)
10.45 (20/20)
9.50 (12/20)
Over 6.5 Corners
88% (28/32)
85% (17/20)
92% (11/12)
Over 7.5 Corners
78% (25/32)
75% (15/20)
83% (10/12)
Over 8.5 Corners
63% (20/32)
65% (13/20)
58% (7/12)
Over 9.5 Corners
44% (14/32)
45% (9/20)
42% (5/12)
Over 10.5 Corners
44% (14/32)
45% (9/20)
42% (5/12)
Over 11.5 Corners
31% (10/32)
30% (6/20)
33% (4/12)
Over 12.5 Corners
19% (6/32)
25% (5/20)
8% (1/12)
Over 13.5 Corners
13% (4/32)
20% (4/20)
0% (0/12)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
15% (3/20)
0% (0/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTwenteFerencvarosi TC
Corners Earned Match
5.43
5.80
4.93
More Corners Than Opponent
46% (16/35)
45% (9/20)
47% (7/15)
Over 2.5 Corners Earned
89% (31/35)
90% (18/20)
87% (13/15)
Over 3.5 Corners Earned
71% (25/35)
75% (15/20)
67% (10/15)
Over 4.5 Corners Earned
54% (19/35)
55% (11/20)
53% (8/15)
Over 5.5 Corners Earned
46% (16/35)
50% (10/20)
40% (6/15)
Over 6.5 Corners Earned
34% (12/35)
40% (8/20)
27% (4/15)
Over 7.5 Corners Earned
20% (7/35)
25% (5/20)
13% (2/15)
Over 8.5 Corners Earned
14% (5/35)
20% (4/20)
7% (1/15)
Corners Earned
190
116
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ferencvarosi TC notuje o 64% wyższy wynik niż Twente pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTwenteFerencvarosi TC
Match Cards AVG
4.14 (37/37)
3.20 (20/20)
5.24 (17/17)
Over 0.5 Cards
100% (37/37)
100% (20/20)
100% (17/17)
Over 1.5 Cards
97% (36/37)
95% (19/20)
100% (17/17)
Over 2.5 Cards
70% (26/37)
55% (11/20)
88% (15/17)
Over 3.5 Cards
51% (19/37)
30% (6/20)
76% (13/17)
Over 4.5 Cards
35% (13/37)
15% (3/20)
59% (10/17)
Over 5.5 Cards
30% (11/37)
15% (3/20)
47% (8/17)
Over 6.5 Cards
16% (6/37)
10% (2/20)
24% (4/17)
Over 7.5 Cards
8% (3/37)
0% (0/20)
18% (3/17)
Total Cards
153
64
89
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTwenteFerencvarosi TC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000