Football Stats
Herb SC Covilha
SC CovilhaŚr. pkt/mecz 1.25
Portugalia / Liga 38 sierpnia 2026 18:00
Herb União Santarém
União SantarémŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy SC Covilha

Streaki - SC Covilha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Covilha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SC Covilha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SC Covilha — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • SC Covilha — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SC Covilha — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • SC Covilha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SC Covilha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - União Santarém

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • União Santarém — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • União Santarém — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • União Santarém — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - SC Covilha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Covilha — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Covilha — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Covilha — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - União Santarém

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 União Santarém — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb SC CovilhaSC Covilha20Herb União SantarémUnião Santarém
07.12Herb SC CovilhaSC Covilha11Herb União SantarémUnião Santarém
23.08Herb União SantarémUnião Santarém11Herb SC CovilhaSC Covilha
29.03Herb União SantarémUnião Santarém12Herb SC CovilhaSC Covilha
09.03Herb SC CovilhaSC Covilha01Herb União SantarémUnião Santarém
25.01Herb SC CovilhaSC Covilha31Herb União SantarémUnião Santarém
26.10Herb União SantarémUnião Santarém01Herb SC CovilhaSC Covilha

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SC Covilha jest o 20% lepsza niż União Santarém pod względem odsetku wygranych meczów.

SC CovilhaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
União SantarémDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekSC Covilha vs União Santarém
0.90 gola/mecz
SC Covilha u siebie
0.90 gola/mecz
União Santarém na wyjeździe

Progi bramkowe

SC CovilhaUnião Santarém
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSC CovilhaUnião Santarém
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00