Football Stats
Herb Guimaraes B
Guimaraes BŚr. pkt/mecz 1.30
Portugalia / Liga 315 sierpnia 2026 18:00
Herb Leça
LeçaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Guimaraes B

1W — Guimaraes B0D0W — Leça

Streaki - Guimaraes B

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guimaraes B — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Leça

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leça — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Leça — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Leça — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Leça — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leça — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leça — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leça — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Guimaraes B

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guimaraes B — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Leça

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Guimaraes BGuimaraes B20Herb LeçaLeça

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leça jest o 14% lepsza niż Guimaraes B pod względem odsetku wygranych meczów.

Guimaraes BDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.40
2.55
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
LeçaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Leça jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Guimaraes B u siebie
1.30 gola/mecz
Leça na wyjeździe

Progi bramkowe

Guimaraes BLeça
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuimaraes BLeça
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00