Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy União Santarém
Streaki - União Santarém
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- União Santarém — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- União Santarém — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- União Santarém — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- União Santarém — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Caldas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Caldas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Caldas — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Caldas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caldas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - União Santarém
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 União Santarém — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Caldas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Caldas — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Caldas jest o 67% lepsza niż União Santarém pod względem odsetku wygranych meczów.
| União Santarém | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Caldas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.30 | 2.40 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs CF Os Belenenses0-5
- 14.08.2026Dvs Oliveirense1-1
- 08.08.2026Lvs SC Covilha0-2
- 16.05.2026Dvs Varzim2-2
- 10.05.2026Lvs Amarante0-1
- 02.05.2026Dvs CF Os Belenenses1-1
- 26.04.2026Dvs Academica1-1
- 19.04.2026Dvs Guimaraes B1-1
- 11.04.2026Lvs Trofense0-1
- 03.04.2026Lvs Mafra1-2
- 30.08.2026Lvs Sintrense1-3
- 23.08.2026Lvs Louletano2-4
- 16.08.2026Dvs Lusitano Évora 19110-0
- 08.08.2026Lvs CF Os Belenenses0-1
- 02.05.2026Lvs 1º Dezembro1-2
- 25.04.2026Dvs SC Covilha1-1
- 18.04.2026Lvs Atlético CP0-2
- 12.04.2026Wvs Amora2-1
- 22.03.2026Dvs Lusitano Évora 19111-1
- 14.03.2026Lvs Atlético CP0-1
Progi bramkowe
| União Santarém | Caldas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| União Santarém | Caldas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| União Santarém | Caldas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | União Santarém | Caldas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

