Football Stats
Herb Omonia Nicosia
Omonia NicosiaŚr. pkt/mecz 1.90
World / UEFA Europa League13 sierpnia 2026 19:00
Herb Lincoln Red Imps FC
Lincoln Red Imps FCŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Omonia Nicosia

Streaki - Omonia Nicosia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Omonia Nicosia — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Omonia Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Omonia Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Omonia Nicosia — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Omonia Nicosia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Lincoln Red Imps FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Omonia Nicosia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Lincoln Red Imps FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb Omonia NicosiaOmonia Nicosia10Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
06.08Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC11Herb Omonia NicosiaOmonia Nicosia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lincoln Red Imps FC jest o 27% lepsza niż Omonia Nicosia pod względem odsetku wygranych meczów.

Omonia NicosiaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Lincoln Red Imps FCDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
2.70
3.30
3.00
Strzelone
2.20
2.60
2.40
Stracone
0.50
0.70
0.60
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Lincoln Red Imps FC jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Omonia Nicosia u siebie
2.60 gola/mecz
Lincoln Red Imps FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Omonia NicosiaLincoln Red Imps FC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemOmonia NicosiaLincoln Red Imps FC
Match Corners AVG
8.75 (4/40)
8.67 (3/20)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOmonia NicosiaLincoln Red Imps FC
Corners Earned Match
3.71
5.33
2.50
More Corners Than Opponent
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 2.5 Corners Earned
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 3.5 Corners Earned
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 4.5 Corners Earned
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 5.5 Corners Earned
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 6.5 Corners Earned
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Corners Earned
26
16
10

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Omonia Nicosia notuje o 8% wyższy wynik niż Lincoln Red Imps FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOmonia NicosiaLincoln Red Imps FC
Match Cards AVG
6.71 (7/7)
7.00 (3/3)
6.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Over 3.5 Cards
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Over 4.5 Cards
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Over 5.5 Cards
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Over 6.5 Cards
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Over 7.5 Cards
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Total Cards
47
21
26
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
2
5
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOmonia NicosiaLincoln Red Imps FC
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000