Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Gornik Zabrze
Streaki - Gornik Zabrze
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gornik Zabrze — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gornik Zabrze — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gornik Zabrze — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Gornik Zabrze — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Gornik Zabrze — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Gornik Zabrze — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Gornik Zabrze — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gornik Zabrze — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Gornik Zabrze — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Gornik Zabrze — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Monaco
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Monaco — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monaco — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monaco — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monaco — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Monaco — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Monaco — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Monaco — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Monaco — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Monaco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Monaco — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Monaco — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Monaco — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Monaco — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Gornik Zabrze
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gornik Zabrze — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gornik Zabrze — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu
Serie - Monaco
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Monaco — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monaco — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monaco jest o 11% lepsza niż Gornik Zabrze pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gornik Zabrze | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.50 | 2.20 |
Strzelone | 1.90 | 0.80 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 43% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 16.22 | 11.13 | 13.82 |
Śr. faule/mecz | 10.44 | 10.33 | 10.39 |
| Monaco | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.70 | 3.30 |
Strzelone | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 54% | 52% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 10.50 | 14.20 | 12.35 |
Śr. faule/mecz | 13.40 | 12.60 | 13.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs Wisla Krakow2-1
- 13.08.2026Dvs Ferencvarosi TC1-1
- 08.08.2026Wvs Radomiak Radom3-1
- 05.08.2026Lvs Ferencvarosi TC0-1
- 29.07.2026Dvs Fenerbahçe1-1
- 25.07.2026Wvs Slask Wroclaw2-1
- 21.07.2026Lvs Fenerbahçe0-1
- 04.07.2026Lvs Red Bull Salzburg1-2
- 23.05.2026Wvs Radomiak Radom6-2
- 16.05.2026Wvs Wisla Plock1-0
- 17.05.2026Lvs Strasbourg4-5
- 10.05.2026Lvs Lille0-1
- 02.05.2026Wvs Metz2-1
- 25.04.2026Dvs Toulouse2-2
- 19.04.2026Dvs Auxerre2-2
- 10.04.2026Lvs Paris FC1-4
- 05.04.2026Wvs Marseille2-1
- 22.03.2026Wvs Lyon2-1
- 14.03.2026Wvs Stade Brestois 292-0
- 06.03.2026Wvs Paris Saint Germain3-1
Progi bramkowe
| Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gornik Zabrze notuje o 8% wyższy wynik niż Monaco pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.87 (38/40) | 10.28 (18/20) | 9.50 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (34/38) | 89% (16/18) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 76% (29/38) | 83% (15/18) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 68% (26/38) | 83% (15/18) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 53% (20/38) | 61% (11/18) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 37% (14/38) | 39% (7/18) | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 24% (9/38) | 22% (4/18) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 16% (6/38) | 17% (3/18) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 16% (6/38) | 17% (3/18) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/38) | 11% (2/18) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.50 | 5.65 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 220 | 113 | 107 |
| Ogółem | Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.98 | 3.80 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 159 | 76 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.98 (40/40) | 4.10 (20/20) | 3.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 159 | 82 | 77 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gornik Zabrze | Monaco | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

