Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Inter Turku
Streaki - Inter Turku
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Inter Turku — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Inter Turku — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Inter Turku — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Inter Turku — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Inter Turku — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Inter Turku — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Inter Turku — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Inter Turku — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Inter Turku — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Inter Turku — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Inter Turku — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Inter Turku — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Inter Turku — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/10, 70%)
Streaki - FC Copenhagen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- FC Copenhagen — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Copenhagen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- FC Copenhagen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- FC Copenhagen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Inter Turku
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Inter Turku — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - FC Copenhagen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Copenhagen — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu w 25 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Copenhagen jest o 44% lepsza niż Inter Turku pod względem odsetku wygranych meczów.
| Inter Turku | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.80 | 2.40 |
Strzelone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| FC Copenhagen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 4.00 | 4.05 |
Strzelone | 3.00 | 2.80 | 2.90 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 51% | 53% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 19.90 | 15.10 | 17.50 |
Śr. faule/mecz | 11.10 | 12.60 | 11.85 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs AC Oulu3-2
- 13.08.2026Dvs FC Vaduz2-2
- 09.08.2026Dvs Lahti0-0
- 06.08.2026Wvs FC Vaduz2-1
- 02.08.2026Wvs VPS1-0
- 30.07.2026Wvs Başakşehir2-0
- 26.07.2026Lvs Gnistan1-2
- 22.07.2026Dvs Başakşehir1-1
- 19.07.2026Dvs FF Jaro0-0
- 16.07.2026Wvs FK Sarajevo2-1
- 16.08.2026Wvs Randers FC4-0
- 12.08.2026Wvs Debreceni VSC5-1
- 06.08.2026Wvs Debreceni VSC3-0
- 02.08.2026Wvs Silkeborg3-1
- 29.07.2026Wvs Polessya2-1
- 26.07.2026Wvs Lyngby3-2
- 23.07.2026Dvs Polessya3-3
- 21.05.2026Dvs Brondby1-1
- 17.05.2026Wvs Randers FC5-0
- 10.05.2026Wvs Silkeborg4-0
Progi bramkowe
| Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
| Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
| Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Copenhagen notuje o 26% wyższy wynik niż Inter Turku pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.08 (25/40) | 9.20 (5/20) | 11.55 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 96% (24/25) | 100% (5/5) | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 88% (22/25) | 100% (5/5) | 85% (17/20) |
Over 8.5 Corners | 88% (22/25) | 100% (5/5) | 85% (17/20) |
Over 9.5 Corners | 64% (16/25) | 20% (1/5) | 75% (15/20) |
Over 10.5 Corners | 44% (11/25) | 0% (0/5) | 55% (11/20) |
Over 11.5 Corners | 36% (9/25) | 0% (0/5) | 45% (9/20) |
Over 12.5 Corners | 28% (7/25) | 0% (0/5) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 24% (6/25) | 0% (0/5) | 30% (6/20) |
Over 14.5 Corners | 16% (4/25) | 0% (0/5) | 20% (4/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.40 | 4.60 | 5.80 |
More Corners Than Opponent | 50% (15/30) | 60% (6/10) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (24/30) | 60% (6/10) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 77% (23/30) | 60% (6/10) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (17/30) | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (13/30) | 40% (4/10) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (7/30) | 30% (3/10) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (6/30) | 20% (2/10) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (6/30) | 20% (2/10) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 162 | 46 | 116 |
| Ogółem | Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.67 | 5.50 | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 50% (15/30) | 60% (6/10) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (27/30) | 90% (9/10) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (21/30) | 70% (7/10) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (18/30) | 50% (5/10) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (15/30) | 50% (5/10) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (10/30) | 40% (4/10) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 27% (8/30) | 40% (4/10) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 17% (5/30) | 20% (2/10) | 15% (3/20) |
Corners Against | 170 | 55 | 115 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Copenhagen notuje o 22% wyższy wynik niż Inter Turku pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.32 (31/31) | 2.91 (11/11) | 3.55 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 97% (30/31) | 91% (10/11) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 84% (26/31) | 91% (10/11) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (20/31) | 55% (6/11) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 42% (13/31) | 27% (3/11) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 19% (6/31) | 18% (2/11) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (3/31) | 9% (1/11) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 3% (1/31) | 0% (0/11) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/31) | 0% (0/11) | 5% (1/20) |
Total Cards | 103 | 32 | 71 |
Highest in a Match | 11 | 6 | 11 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Inter Turku | FC Copenhagen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 60% (12/20) | 5% (1/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

