Football Stats
Herb FC Lugano
FC LuganoŚr. pkt/mecz 1.90
Herb Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel AvivŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC Lugano

Streaki - FC Lugano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Lugano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Lugano — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FC Lugano — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Lugano — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Lugano — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Lugano — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Lugano — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Lugano — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • FC Lugano — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • FC Lugano — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Lugano — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Lugano — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Lugano — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Maccabi Tel Aviv

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Serie - FC Lugano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Lugano — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Maccabi Tel Aviv

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv11Herb FC LuganoFC Lugano
20.08Herb FC LuganoFC Lugano21Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maccabi Tel Aviv jest o 18% lepsza niż FC Lugano pod względem odsetku wygranych meczów.

FC LuganoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
60%
58%
59%
Śr. strzały/mecz
18.33
13.90
16.00
Śr. faule/mecz
11.78
12.60
12.21
Maccabi Tel AvivDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
2.60
4.30
3.45
Strzelone
1.60
2.70
2.15
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
30%
90%
60%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Maccabi Tel Aviv jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
FC Lugano u siebie
2.70 gola/mecz
Maccabi Tel Aviv na wyjeździe

Progi bramkowe

FC LuganoMaccabi Tel Aviv
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Maccabi Tel Aviv notuje o 9% wyższy wynik niż FC Lugano pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC LuganoMaccabi Tel Aviv
Match Corners AVG
9.35 (23/40)
9.21 (19/20)
10.00 (4/20)
Over 6.5 Corners
87% (20/23)
89% (17/19)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
70% (16/23)
68% (13/19)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
52% (12/23)
47% (9/19)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
43% (10/23)
37% (7/19)
75% (3/4)
Over 10.5 Corners
26% (6/23)
21% (4/19)
50% (2/4)
Over 11.5 Corners
26% (6/23)
21% (4/19)
50% (2/4)
Over 12.5 Corners
13% (3/23)
11% (2/19)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
4% (1/23)
5% (1/19)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
4% (1/23)
5% (1/19)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC LuganoMaccabi Tel Aviv
Corners Earned Match
5.17
5.15
5.25
More Corners Than Opponent
50% (12/24)
50% (10/20)
50% (2/4)
Over 2.5 Corners Earned
88% (21/24)
85% (17/20)
100% (4/4)
Over 3.5 Corners Earned
75% (18/24)
75% (15/20)
75% (3/4)
Over 4.5 Corners Earned
46% (11/24)
50% (10/20)
25% (1/4)
Over 5.5 Corners Earned
25% (6/24)
25% (5/20)
25% (1/4)
Over 6.5 Corners Earned
25% (6/24)
25% (5/20)
25% (1/4)
Over 7.5 Corners Earned
17% (4/24)
15% (3/20)
25% (1/4)
Over 8.5 Corners Earned
17% (4/24)
15% (3/20)
25% (1/4)
Corners Earned
124
103
21

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maccabi Tel Aviv notuje o 9% wyższy wynik niż FC Lugano pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC LuganoMaccabi Tel Aviv
Match Cards AVG
4.85 (26/26)
4.75 (20/20)
5.17 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (26/26)
100% (20/20)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
96% (25/26)
95% (19/20)
100% (6/6)
Over 2.5 Cards
88% (23/26)
90% (18/20)
83% (5/6)
Over 3.5 Cards
73% (19/26)
70% (14/20)
83% (5/6)
Over 4.5 Cards
54% (14/26)
50% (10/20)
67% (4/6)
Over 5.5 Cards
27% (7/26)
20% (4/20)
50% (3/6)
Over 6.5 Cards
23% (6/26)
20% (4/20)
33% (2/6)
Over 7.5 Cards
8% (2/26)
10% (2/20)
0% (0/6)
Total Cards
126
95
31
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC LuganoMaccabi Tel Aviv
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Under 3.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000