Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Maccabi Tel Aviv
Streaki - Maccabi Tel Aviv
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 12.5 rożnych (4/5, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - FC Lugano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Lugano — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Lugano — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Lugano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Lugano — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Lugano — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Lugano — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- FC Lugano — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- FC Lugano — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Lugano — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Lugano — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Lugano — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- FC Lugano — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- FC Lugano — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Lugano — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Lugano — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Lugano — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Maccabi Tel Aviv
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - FC Lugano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Lugano — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Lugano — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Maccabi Tel Aviv | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 4.40 | 3.50 |
Strzelone | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
Stracone | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| FC Lugano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 57% | 58% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 18.33 | 13.90 | 16.00 |
Śr. faule/mecz | 12.67 | 12.60 | 12.63 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Wvs Hapoel Katamon5-2
- 20.08.2026Lvs FC Lugano1-2
- 13.08.2026Wvs CSKA Sofia3-1
- 06.08.2026Lvs CSKA Sofia0-3
- 30.07.2026Wvs Sheriff Tiraspol1-0
- 23.07.2026Wvs Sheriff Tiraspol5-0
- 16.07.2026Wvs Hapoel Beer Sheva3-1
- 30.06.2026Wvs Alashkert1-0
- 26.05.2026Wvs Hapoel Beer Sheva2-1
- 23.05.2026Dvs Hapoel Petah Tikva2-2
- 20.08.2026Wvs Maccabi Tel Aviv2-1
- 13.08.2026Dvs NSI Runavik2-2
- 09.08.2026Wvs FC Zurich5-0
- 06.08.2026Wvs NSI Runavik2-0
- 02.08.2026Wvs Grasshoppers4-1
- 29.07.2026Wvs Dukagjini5-1
- 26.07.2026Wvs FC Vaduz2-1
- 23.07.2026Wvs Dukagjini1-0
- 17.07.2026Lvs FC Vaduz1-2
- 17.05.2026Wvs FC Basel 18934-0
Progi bramkowe
| Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (24/40) | 8.80 (5/20) | 9.05 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (19/24) | 60% (3/5) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 67% (16/24) | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
Over 8.5 Corners | 50% (12/24) | 60% (3/5) | 47% (9/19) |
Over 9.5 Corners | 42% (10/24) | 60% (3/5) | 37% (7/19) |
Over 10.5 Corners | 25% (6/24) | 40% (2/5) | 21% (4/19) |
Over 11.5 Corners | 25% (6/24) | 40% (2/5) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 13% (3/24) | 20% (1/5) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 4% (1/24) | 0% (0/5) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 4% (1/24) | 0% (0/5) | 5% (1/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.04 | 5.00 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 52% (13/25) | 60% (3/5) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (22/25) | 100% (5/5) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 76% (19/25) | 80% (4/5) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 44% (11/25) | 20% (1/5) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 24% (6/25) | 20% (1/5) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 24% (6/25) | 20% (1/5) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 16% (4/25) | 20% (1/5) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 16% (4/25) | 20% (1/5) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 126 | 25 | 101 |
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.88 | 3.80 | 3.90 |
More Corners Than Opponent | 52% (13/25) | 60% (3/5) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 72% (18/25) | 40% (2/5) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 52% (13/25) | 40% (2/5) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (10/25) | 40% (2/5) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (5/25) | 40% (2/5) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 8% (2/25) | 20% (1/5) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 4% (1/25) | 20% (1/5) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 4% (1/25) | 20% (1/5) | 0% (0/20) |
Corners Against | 97 | 19 | 78 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maccabi Tel Aviv notuje o 9% wyższy wynik niż FC Lugano pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.85 (26/26) | 5.17 (6/6) | 4.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (26/26) | 100% (6/6) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 96% (25/26) | 100% (6/6) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (23/26) | 83% (5/6) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (19/26) | 83% (5/6) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 54% (14/26) | 67% (4/6) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 27% (7/26) | 50% (3/6) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 23% (6/26) | 33% (2/6) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/26) | 0% (0/6) | 10% (2/20) |
Total Cards | 126 | 31 | 95 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | FC Lugano | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

