Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Omonia Nicosia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Omonia Nicosia — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Omonia Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Omonia Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Omonia Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Omonia Nicosia — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Omonia Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych (5/5, 100%)
- Omonia Nicosia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- Omonia Nicosia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 7.5 rożnych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
Streaki - Beşiktaş
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beşiktaş — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beşiktaş — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Beşiktaş — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Beşiktaş — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Beşiktaş — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Beşiktaş — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Omonia Nicosia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Omonia Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Beşiktaş
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Omonia Nicosia jest o 20% lepsza niż Beşiktaş pod względem odsetku wygranych meczów.
| Omonia Nicosia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 2.10 | 1.60 | 1.85 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Beşiktaş | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.00 | 2.20 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 63% | — | — |
Śr. faule/mecz | 11.43 | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Dvs Omonia Aradippou0-0
- 27.08.2026Wvs St. Truiden4-2
- 20.08.2026Lvs St. Truiden0-1
- 13.08.2026Wvs Lincoln Red Imps FC1-0
- 06.08.2026Dvs Lincoln Red Imps FC1-1
- 29.07.2026Lvs Kairat Almaty0-1
- 22.07.2026Wvs Kairat Almaty1-0
- 05.07.2026Dvs Hapoel Beer Sheva2-2
- 22.05.2026Wvs Apollon Limassol5-2
- 16.05.2026Wvs Apoel Nicosia3-0
- 31.08.2026Wvs Çorum FK6-2
- 27.08.2026Lvs Kauno Žalgiris0-1
- 23.08.2026Lvs Alanyaspor0-1
- 20.08.2026Wvs Kauno Žalgiris3-0
- 16.08.2026Wvs Eyüpspor1-0
- 13.08.2026Wvs Hradec Králové1-0
- 06.08.2026Wvs Hradec Králové1-0
- 30.07.2026Wvs FC Midtjylland2-0
- 23.07.2026Wvs FC Midtjylland1-0
- 14.07.2026Lvs Spartak Trnava2-3
Progi bramkowe
| Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Beşiktaş notuje o 34% wyższy wynik niż Omonia Nicosia pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.00 (16/40) | 8.75 (4/20) | 11.75 (12/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (16/16) | 100% (4/4) | 100% (12/12) |
Over 7.5 Corners | 81% (13/16) | 75% (3/4) | 83% (10/12) |
Over 8.5 Corners | 75% (12/16) | 50% (2/4) | 83% (10/12) |
Over 9.5 Corners | 63% (10/16) | 25% (1/4) | 75% (9/12) |
Over 10.5 Corners | 44% (7/16) | 25% (1/4) | 50% (6/12) |
Over 11.5 Corners | 31% (5/16) | 0% (0/4) | 42% (5/12) |
Over 12.5 Corners | 31% (5/16) | 0% (0/4) | 42% (5/12) |
Over 13.5 Corners | 25% (4/16) | 0% (0/4) | 33% (4/12) |
Over 14.5 Corners | 13% (2/16) | 0% (0/4) | 17% (2/12) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.20 | 4.40 | 6.65 |
More Corners Than Opponent | 56% (14/25) | 40% (2/5) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 84% (21/25) | 60% (3/5) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 76% (19/25) | 60% (3/5) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 72% (18/25) | 60% (3/5) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (12/25) | 40% (2/5) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 44% (11/25) | 40% (2/5) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 28% (7/25) | 0% (0/5) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 16% (4/25) | 0% (0/5) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 155 | 22 | 133 |
| Ogółem | Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.64 | 4.40 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 56% (14/25) | 40% (2/5) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (17/25) | 60% (3/5) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (15/25) | 60% (3/5) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 52% (13/25) | 60% (3/5) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (12/25) | 60% (3/5) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (6/25) | 20% (1/5) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 16% (4/25) | 0% (0/5) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 4% (1/25) | 0% (0/5) | 5% (1/20) |
Corners Against | 116 | 22 | 94 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Omonia Nicosia notuje o 33% wyższy wynik niż Beşiktaş pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.80 (25/25) | 6.00 (5/5) | 4.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (25/25) | 100% (5/5) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (22/25) | 100% (5/5) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 84% (21/25) | 100% (5/5) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (17/25) | 80% (4/5) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (15/25) | 80% (4/5) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 36% (9/25) | 60% (3/5) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 24% (6/25) | 40% (2/5) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 16% (4/25) | 20% (1/5) | 15% (3/20) |
Total Cards | 120 | 30 | 90 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Omonia Nicosia | Beşiktaş | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

