Football Stats
Herb Union St. Gilloise
Union St. GilloiseŚr. pkt/mecz 2.00
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Real Sociedad
Real SociedadŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Union St. Gilloise

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union St. Gilloise — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Real Sociedad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Sociedad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Real Sociedad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Real Sociedad — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Union St. Gilloise

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Real Sociedad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Sociedad — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union St. Gilloise jest o 83% lepsza niż Real Sociedad pod względem odsetku wygranych meczów.

Union St. GilloiseDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
2.30
1.60
1.95
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.88
14.90
15.33
Śr. faule/mecz
11.00
10.70
10.82
Real SociedadDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
3.10
3.45
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
13.60
9.80
11.70
Śr. faule/mecz
13.60
13.90
13.75

Ostatnie 10 meczów

Union St. Gilloise jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Union St. Gilloise u siebie
1.20 gola/mecz
Real Sociedad na wyjeździe

Progi bramkowe

Union St. GilloiseReal Sociedad
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Sociedad notuje o 9% wyższy wynik niż Union St. Gilloise pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUnion St. GilloiseReal Sociedad
Match Corners AVG
9.55 (38/40)
9.11 (18/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
78% (14/18)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
67% (12/18)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
56% (10/18)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
50% (9/18)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
28% (5/18)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
17% (3/18)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
11% (2/18)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
6% (1/18)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
6% (1/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUnion St. GilloiseReal Sociedad
Corners Earned Match
5.38
5.30
5.45
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Corners Earned
215
106
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Real Sociedad notuje o 9% wyższy wynik niż Union St. Gilloise pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUnion St. GilloiseReal Sociedad
Match Cards AVG
5.03 (40/40)
4.80 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
201
96
105
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnion St. GilloiseReal Sociedad
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000