Football Stats
Herb Union St. Gilloise
Union St. GilloiseŚr. pkt/mecz 2.00
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Lech Poznan
Lech PoznanŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Union St. Gilloise

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union St. Gilloise — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Lech Poznan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lech Poznan — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lech Poznan — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Lech Poznan — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Lech Poznan — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Lech Poznan — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Union St. Gilloise

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Lech Poznan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lech Poznan — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 2.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 2.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lech Poznan jest o 18% lepsza niż Union St. Gilloise pod względem odsetku wygranych meczów.

Union St. GilloiseDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
2.30
1.60
1.95
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.88
14.90
15.33
Śr. faule/mecz
11.00
10.70
10.82
Lech PoznanDomWyjazdOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
3.50
3.30
3.40
Strzelone
2.50
2.40
2.45
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
20.13
17.67
18.82
Śr. faule/mecz
10.00
11.10
10.55

Ostatnie 10 meczów

Lech Poznan jest o +4% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Union St. Gilloise u siebie
2.40 gola/mecz
Lech Poznan na wyjeździe

Progi bramkowe

Union St. GilloiseLech Poznan
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lech Poznan notuje o 21% wyższy wynik niż Union St. Gilloise pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUnion St. GilloiseLech Poznan
Match Corners AVG
10.11 (38/40)
9.11 (18/20)
11.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
84% (32/38)
78% (14/18)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
67% (12/18)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
56% (10/18)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
50% (9/18)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
28% (5/18)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
17% (3/18)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
11% (2/18)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
6% (1/18)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
6% (1/18)
25% (5/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUnion St. GilloiseLech Poznan
Corners Earned Match
5.88
5.30
6.45
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Corners Earned
235
106
129

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Union St. Gilloise notuje o 9% wyższy wynik niż Lech Poznan pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUnion St. GilloiseLech Poznan
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.80 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
184
96
88
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnion St. GilloiseLech Poznan
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000