Football Stats
Herb Brighton
BrightonŚr. pkt/mecz 1.50
World / UEFA Europa Conference League15 października 2026 21:00
Herb Monaco
MonacoŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Brighton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brighton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Brighton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brighton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brighton — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brighton — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Brighton — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Brighton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brighton — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brighton — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Brighton — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Brighton — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Brighton — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Brighton — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Brighton — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Brighton — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Brighton — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Monaco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monaco — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monaco — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Monaco — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Monaco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Monaco — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Brighton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brighton — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brighton — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Monaco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Monaco — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monaco jest o 44% lepsza niż Brighton pod względem odsetku wygranych meczów.

BrightonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.50
2.60
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
61%
59%
60%
Śr. strzały/mecz
14.30
14.40
14.35
Śr. faule/mecz
12.20
13.50
12.85
MonacoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.10
3.90
3.50
Strzelone
2.20
2.10
2.15
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
11.50
14.40
12.95
Śr. faule/mecz
13.10
11.70
12.40

Ostatnie 10 meczów

Monaco jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Brighton u siebie
2.10 gola/mecz
Monaco na wyjeździe

Progi bramkowe

BrightonMonaco
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBrightonMonaco
Match Corners AVG
9.82 (40/40)
9.80 (20/20)
9.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBrightonMonaco
Corners Earned Match
5.28
5.30
5.25
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
211
106
105

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBrightonMonaco
Match Cards AVG
3.67 (40/40)
3.70 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
147
74
73
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrightonMonaco
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 3.5
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000