Football Stats
Herb NK Varazdin
NK VarazdinŚr. pkt/mecz 1.70
Herb FK Jablonec
FK JablonecŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy NK Varazdin

1W — NK Varazdin0D1W — FK Jablonec

Streaki - NK Varazdin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • NK Varazdin — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • NK Varazdin — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • NK Varazdin — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • NK Varazdin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • NK Varazdin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • NK Varazdin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FK Jablonec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Jablonec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Jablonec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FK Jablonec — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - NK Varazdin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Varazdin — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Varazdin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - FK Jablonec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 1.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb FK JablonecFK Jablonec20Herb NK VarazdinNK Varazdin
23.07Herb NK VarazdinNK Varazdin32Herb FK JablonecFK Jablonec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. NK Varazdin jest o 43% lepsza niż FK Jablonec pod względem odsetku wygranych meczów.

NK VarazdinDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
45%
44%
44%
Śr. strzały/mecz
10.22
11.00
10.63
Śr. faule/mecz
11.89
12.50
12.21
FK JablonecDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
3.60
2.95
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.90
2.60
1.75
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
53%
45%
49%
Śr. strzały/mecz
12.56
11.30
11.89
Śr. faule/mecz
13.78
12.00
12.84

Ostatnie 10 meczów

NK Varazdin jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
NK Varazdin u siebie
1.00 gola/mecz
FK Jablonec na wyjeździe

Progi bramkowe

NK VarazdinFK Jablonec
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FK Jablonec notuje o 10% wyższy wynik niż NK Varazdin pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNK VarazdinFK Jablonec
Match Corners AVG
10.13 (38/40)
9.63 (19/20)
10.63 (19/20)
Over 6.5 Corners
89% (34/38)
89% (17/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
79% (30/38)
74% (14/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
53% (10/19)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
42% (8/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
42% (16/38)
32% (6/19)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
26% (5/19)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
29% (11/38)
26% (5/19)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
16% (3/19)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
11% (2/19)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNK VarazdinFK Jablonec
Corners Earned Match
4.45
3.35
5.55
More Corners Than Opponent
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
30% (6/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
178
67
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. NK Varazdin notuje o 24% wyższy wynik niż FK Jablonec pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNK VarazdinFK Jablonec
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.70 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
170
94
76
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNK VarazdinFK Jablonec
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000