Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FC Copenhagen
Streaki - FC Copenhagen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FC Copenhagen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- FC Copenhagen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Copenhagen — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FC Copenhagen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Polessya
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Polessya — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Polessya — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Polessya — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Polessya — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Polessya — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Polessya — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Polessya — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Polessya — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Polessya — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Polessya — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Polessya — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Polessya — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Polessya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - FC Copenhagen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Copenhagen — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Copenhagen — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Polessya
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Polessya — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Polessya — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Polessya jest o 33% lepsza niż FC Copenhagen pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Copenhagen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 4.10 | 3.80 |
Strzelone | 2.40 | 2.20 | 2.30 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | 53% | 50% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 21.10 | 14.00 | 17.55 |
Śr. faule/mecz | 11.30 | 13.70 | 12.50 |
| Polessya | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Stracone | 1.00 | 0.60 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs Lyngby3-2
- 23.07.2026Dvs Polessya3-3
- 21.05.2026Dvs Brondby1-1
- 17.05.2026Wvs Randers FC5-0
- 10.05.2026Wvs Silkeborg4-0
- 03.05.2026Dvs FC Fredericia3-3
- 27.04.2026Wvs Vejle3-0
- 22.04.2026Wvs Odense2-1
- 19.04.2026Wvs Vejle4-1
- 12.04.2026Wvs Randers FC2-1
- 23.07.2026Dvs FC Copenhagen3-3
- 24.05.2026Wvs Rukh Vynnyky2-0
- 18.05.2026Dvs Zorya Luhansk0-0
- 12.05.2026Lvs Epitsentr Dunayivtsi2-3
- 08.05.2026Wvs Oleksandria2-1
- 03.05.2026Wvs FC Kharkiv1-0
- 26.04.2026Wvs Obolon'-Brovar3-1
- 20.04.2026Lvs Shakhtar Donetsk0-1
- 10.04.2026Wvs SK Poltava4-0
- 05.04.2026Dvs Veres Rivne1-1
Progi bramkowe
| FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Copenhagen notuje o 125% wyższy wynik niż Polessya pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.95 (21/40) | 11.25 (20/20) | 5.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (19/21) | 95% (19/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 81% (17/21) | 85% (17/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 76% (16/21) | 80% (16/20) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 71% (15/21) | 75% (15/20) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.86 | 6.05 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (18/21) | 90% (18/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 81% (17/21) | 85% (17/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 62% (13/21) | 65% (13/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 123 | 121 | 2 |
| Ogółem | FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.10 | 5.20 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (19/21) | 90% (18/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (15/21) | 75% (15/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 107 | 104 | 3 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Polessya notuje o 7% wyższy wynik niż FC Copenhagen pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.76 (21/21) | 3.75 (20/20) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 86% (18/21) | 85% (17/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 67% (14/21) | 65% (13/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 79 | 75 | 4 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 4 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Copenhagen | Polessya | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 15% (3/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

