Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Drita
Streaki - Drita
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Drita — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Drita — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Drita — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Drita — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Drita — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Drita — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Drita — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Drita — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Drita — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Drita — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Drita — powyżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Drita — poniżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Drita — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Drita — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Drita — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Drita — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Drita — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Floriana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Floriana — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Floriana — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Floriana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Floriana — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Floriana — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Floriana — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Floriana — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Floriana — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Floriana — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Floriana — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Floriana — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Floriana — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Floriana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Floriana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Floriana — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Drita
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Drita — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Drita — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Drita — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Drita — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Floriana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Floriana — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Floriana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Floriana jest o 9% lepsza niż Drita pod względem odsetku wygranych meczów.
| Drita | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.10 | 2.30 |
Strzelone | 1.80 | 0.90 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Floriana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.20 | 2.50 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.07.2026Dvs Floriana1-1
- 14.07.2026Lvs Kauno Žalgiris2-3
- 07.07.2026Dvs Kauno Žalgiris1-1
- 31.05.2026Lvs Malisheva2-3
- 24.05.2026Lvs Gjilani0-2
- 17.05.2026Lvs Dukagjini0-2
- 09.05.2026Wvs Ballkani2-0
- 02.05.2026Wvs Prishtina e Re1-0
- 29.04.2026Wvs Prishtina1-0
- 26.04.2026Wvs Llapi3-0
- 21.07.2026Dvs Drita1-1
- 14.07.2026Lvs Shamrock Rovers1-5
- 07.07.2026Wvs Shamrock Rovers2-0
- 16.05.2026Wvs Marsaxlokk2-1
- 09.05.2026Dvs Valletta FC0-0
- 30.04.2026Wvs Gzira United1-0
- 25.04.2026Lvs Hamrun Spartans1-4
- 18.04.2026Wvs Valletta FC2-0
- 15.04.2026Wvs Marsaxlokk3-1
- 11.04.2026Wvs Naxxar Lions1-0
Progi bramkowe
| Drita | Floriana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Drita | Floriana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Drita | Floriana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Drita notuje o 50% wyższy wynik niż Floriana pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Drita | Floriana | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (2/40) | 12.00 (1/20) | 8.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Drita | Floriana | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.50 | 5.00 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 7 | 5 | 2 |
| Ogółem | Drita | Floriana | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.50 | 7.00 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Against | 13 | 7 | 6 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Drita | Floriana | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (2/2) | 4.00 (1/1) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 8 | 4 | 4 |
Highest in a Match | 4 | 4 | 4 |
Lowest in a Match | 4 | 4 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Drita | Floriana | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

