Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FK Liepaja
Streaki - FK Liepaja
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Liepaja — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Liepaja — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Austria Vienna
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austria Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Austria Vienna — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Austria Vienna — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FK Liepaja
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Liepaja — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Austria Vienna
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Austria Vienna jest o 13% lepsza niż FK Liepaja pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Liepaja | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.80 | 2.80 |
Strzelone | 1.90 | 0.70 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 2.10 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Austria Vienna | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.90 | 2.95 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Posiadanie piłki | 48% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 10.80 | 8.20 | 9.50 |
Śr. faule/mecz | 12.60 | 12.20 | 12.40 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.07.2026Wvs Dečić2-1
- 11.07.2026Lvs Auda0-1
- 09.07.2026Wvs Dečić1-0
- 04.07.2026Lvs BFC Daugavpils1-3
- 30.06.2026Wvs Ogre United4-0
- 26.06.2026Lvs Rīgas FS0-2
- 21.06.2026Lvs Riga0-4
- 16.06.2026Lvs Grobiņa0-1
- 12.06.2026Wvs Super Nova2-1
- 30.05.2026Wvs Tukums3-0
- 17.05.2026Lvs Lask Linz0-3
- 10.05.2026Wvs Rapid Vienna2-0
- 03.05.2026Wvs TSV Hartberg1-0
- 26.04.2026Dvs Sturm Graz1-1
- 22.04.2026Lvs Red Bull Salzburg1-3
- 19.04.2026Lvs Red Bull Salzburg1-3
- 12.04.2026Dvs Rapid Vienna1-1
- 05.04.2026Lvs Lask Linz1-4
- 22.03.2026Wvs TSV Hartberg1-0
- 15.03.2026Lvs Sturm Graz2-5
Progi bramkowe
| FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (20/40) | — | 9.00 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.90 | — | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Earned | 98 | — | 98 |
| Ogółem | FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.10 | — | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Corners Against | 82 | — | 82 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (20/20) | — | 4.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 85 | — | 85 |
Highest in a Match | 9 | — | 9 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Liepaja | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

