Football Stats
Herb Alashkert
AlashkertŚr. pkt/mecz 1.75
Herb CFR 1907 Cluj
CFR 1907 ClujŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Alashkert

0W — Alashkert1D1W — CFR 1907 Cluj

Streaki - Alashkert

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alashkert — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Alashkert — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - CFR 1907 Cluj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • CFR 1907 Cluj — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Alashkert

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alashkert — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - CFR 1907 Cluj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CFR 1907 Cluj — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj30Herb AlashkertAlashkert
23.07Herb AlashkertAlashkert11Herb CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CFR 1907 Cluj jest o 30% lepsza niż Alashkert pod względem odsetku wygranych meczów.

AlashkertDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
CFR 1907 ClujDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
14.80
13.50
14.15
Śr. faule/mecz
12.20
12.40
12.30

Ostatnie 10 meczów

Alashkert jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Alashkert u siebie
1.30 gola/mecz
CFR 1907 Cluj na wyjeździe

Progi bramkowe

AlashkertCFR 1907 Cluj
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAlashkertCFR 1907 Cluj
Match Corners AVG
8.25 (20/40)
8.25 (20/20)
Over 6.5 Corners
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAlashkertCFR 1907 Cluj
Corners Earned Match
4.05
4.05
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
81
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAlashkertCFR 1907 Cluj
Match Cards AVG
4.40 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
88
88
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlashkertCFR 1907 Cluj
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000