Football Stats
Herb Rangers
RangersŚr. pkt/mecz 1.50
World / UEFA Europa League13 sierpnia 2026 20:30
Herb Jagiellonia
JagielloniaŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Rangers

0W — Rangers1D1W — Jagiellonia

Streaki - Rangers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rangers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rangers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Rangers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rangers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rangers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rangers — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Rangers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Rangers — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rangers — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rangers — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rangers — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rangers — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Rangers — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Jagiellonia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jagiellonia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jagiellonia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jagiellonia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jagiellonia — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jagiellonia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jagiellonia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Jagiellonia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Jagiellonia — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Jagiellonia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Jagiellonia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Jagiellonia — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rangers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rangers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Jagiellonia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jagiellonia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jagiellonia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb RangersRangers11Herb JagielloniaJagiellonia
06.08Herb JagielloniaJagiellonia21Herb RangersRangers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jagiellonia jest o 13% lepsza niż Rangers pod względem odsetku wygranych meczów.

RangersDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
4.10
3.50
3.80
Strzelone
2.60
1.90
2.25
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
61%
53%
57%
Śr. strzały/mecz
19.89
16.33
18.11
Śr. faule/mecz
12.67
12.40
12.53
JagielloniaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.60
2.50
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
58%
56%
57%
Śr. strzały/mecz
16.56
13.90
15.16
Śr. faule/mecz
12.80
11.80
12.30

Ostatnie 10 meczów

Rangers jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
Rangers u siebie
1.50 gola/mecz
Jagiellonia na wyjeździe

Progi bramkowe

RangersJagiellonia
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rangers notuje o 15% wyższy wynik niż Jagiellonia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRangersJagiellonia
Match Corners AVG
9.82 (39/40)
10.53 (19/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
84% (16/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
84% (16/19)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
64% (25/39)
68% (13/19)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
63% (12/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
41% (16/39)
53% (10/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
37% (7/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
21% (4/19)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
16% (3/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRangersJagiellonia
Corners Earned Match
6.00
7.10
4.90
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Corners Earned
240
142
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRangersJagiellonia
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.15 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
167
83
84
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRangersJagiellonia
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Under 4.5
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Under 5.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000