Football Stats
Herb Celje
CeljeŚr. pkt/mecz 1.60
World / UEFA Champions League11 sierpnia 2026 20:15
Herb Ararat-Armenia
Ararat-ArmeniaŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Celje

1W — Celje0D1W — Ararat-Armenia

Streaki - Celje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celje — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Celje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Celje — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Celje — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Celje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Celje — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Ararat-Armenia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Ararat-Armenia — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Ararat-Armenia — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Ararat-Armenia — jest niepokonany w 1. połowie (14/19, 74%)
  • Ararat-Armenia — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Celje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celje — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Ararat-Armenia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ararat-Armenia — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.08Herb CeljeCelje20Herb Ararat-ArmeniaArarat-Armenia
04.08Herb Ararat-ArmeniaArarat-Armenia21Herb CeljeCelje

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ararat-Armenia jest o 56% lepsza niż Celje pod względem odsetku wygranych meczów.

CeljeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
3.40
3.25
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Ararat-ArmeniaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
2.50
3.80
3.15
Strzelone
1.80
2.30
2.05
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Ararat-Armenia jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Celje u siebie
2.30 gola/mecz
Ararat-Armenia na wyjeździe

Progi bramkowe

CeljeArarat-Armenia
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
68% (13/19)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
74% (14/19)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
68% (13/19)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
79% (15/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCeljeArarat-Armenia
Match Corners AVG
4.00 (1/40)
4.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCeljeArarat-Armenia
Corners Earned Match
2.00
2.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
2
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCeljeArarat-Armenia
Match Cards AVG
7.00 (1/1)
7.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
7
7
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
7
7

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCeljeArarat-Armenia
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000