Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Austria Vienna
Streaki - Austria Vienna
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Austria Vienna — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Beitar Jerusalem
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beitar Jerusalem — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Beitar Jerusalem — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beitar Jerusalem — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beitar Jerusalem — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
- Beitar Jerusalem — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- Beitar Jerusalem — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 6.5 kartek (3/4, 75%)
- Beitar Jerusalem — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Serie - Austria Vienna
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Beitar Jerusalem
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Beitar Jerusalem — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — remisuje 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beitar Jerusalem — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Austria Vienna | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.70 | 3.00 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 49% | 44% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 10.50 | 8.10 | 9.30 |
Śr. faule/mecz | 12.30 | 13.30 | 12.80 |
| Beitar Jerusalem | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.90 | 3.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Lask Linz0-2
- 06.08.2026Wvs Beitar Jerusalem2-1
- 02.08.2026Lvs Wolfsberger AC0-3
- 30.07.2026Wvs FK Liepaja3-1
- 23.07.2026Wvs FK Liepaja2-0
- 17.05.2026Lvs Lask Linz0-3
- 10.05.2026Wvs Rapid Vienna2-0
- 03.05.2026Wvs TSV Hartberg1-0
- 26.04.2026Dvs Sturm Graz1-1
- 22.04.2026Lvs Red Bull Salzburg1-3
- 06.08.2026Lvs Austria Vienna1-2
- 30.07.2026Lvs AEK Larnaca2-3
- 23.07.2026Wvs AEK Larnaca1-0
- 23.05.2026Dvs Hapoel Tel Aviv1-1
- 19.05.2026Dvs Hapoel Petah Tikva0-0
- 16.05.2026Wvs Maccabi Tel Aviv2-1
- 12.05.2026Dvs Hapoel Beer Sheva1-1
- 09.05.2026Lvs Maccabi Haifa0-3
- 06.05.2026Wvs Hapoel Tel Aviv1-0
- 02.05.2026Wvs Maccabi Tel Aviv4-2
Progi bramkowe
| Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Austria Vienna notuje o 14% wyższy wynik niż Beitar Jerusalem pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.63 (24/40) | 8.80 (20/20) | 7.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (21/24) | 90% (18/20) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 58% (14/24) | 60% (12/20) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners | 50% (12/24) | 50% (10/20) | 50% (2/4) |
Over 9.5 Corners | 33% (8/24) | 35% (7/20) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 29% (7/24) | 30% (6/20) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 17% (4/24) | 20% (4/20) | 0% (0/4) |
Over 12.5 Corners | 8% (2/24) | 10% (2/20) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/24) | 0% (0/20) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/24) | 0% (0/20) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.13 | 4.20 | 3.75 |
More Corners Than Opponent | 54% (13/24) | 55% (11/20) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 79% (19/24) | 80% (16/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 54% (13/24) | 55% (11/20) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 42% (10/24) | 40% (8/20) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (8/24) | 35% (7/20) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 17% (4/24) | 20% (4/20) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (2/24) | 10% (2/20) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/24) | 0% (0/20) | 0% (0/4) |
Corners Earned | 99 | 84 | 15 |
| Ogółem | Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.50 | 4.60 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 54% (13/24) | 55% (11/20) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (20/24) | 85% (17/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 58% (14/24) | 60% (12/20) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Against | 42% (10/24) | 45% (9/20) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (7/24) | 30% (6/20) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Corners Against | 17% (4/24) | 15% (3/20) | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Against | 17% (4/24) | 15% (3/20) | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (2/24) | 10% (2/20) | 0% (0/4) |
Corners Against | 108 | 92 | 16 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Beitar Jerusalem notuje o 57% wyższy wynik niż Austria Vienna pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.54 (24/24) | 4.15 (20/20) | 6.50 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (24/24) | 100% (20/20) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 92% (22/24) | 90% (18/20) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 79% (19/24) | 80% (16/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Cards | 67% (16/24) | 65% (13/20) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Cards | 42% (10/24) | 35% (7/20) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Cards | 29% (7/24) | 20% (4/20) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Cards | 25% (6/24) | 15% (3/20) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Cards | 13% (3/24) | 5% (1/20) | 50% (2/4) |
Total Cards | 109 | 83 | 26 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Austria Vienna | Beitar Jerusalem | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

