Football Stats
Herb ML Vitebsk
ML VitebskŚr. pkt/mecz 2.00
Herb Borac Banja Luka
Borac Banja LukaŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy ML Vitebsk

Streaki - ML Vitebsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ML Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ML Vitebsk — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • ML Vitebsk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • ML Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • ML Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • ML Vitebsk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • ML Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • ML Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • ML Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • ML Vitebsk — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • ML Vitebsk — poniżej 7.5 rożnych (3/4, 75%)
  • ML Vitebsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • ML Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • ML Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Borac Banja Luka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Borac Banja Luka — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borac Banja Luka — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borac Banja Luka — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Borac Banja Luka — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Borac Banja Luka — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Borac Banja Luka — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - ML Vitebsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ML Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ML Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ML Vitebsk — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ML Vitebsk — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ML Vitebsk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ML Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Borac Banja Luka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Borac Banja Luka — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb ML VitebskML Vitebsk10Herb Borac Banja LukaBorac Banja Luka
06.08Herb Borac Banja LukaBorac Banja Luka10Herb ML VitebskML Vitebsk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Borac Banja Luka jest o 17% lepsza niż ML Vitebsk pod względem odsetku wygranych meczów.

ML VitebskDomWyjazdOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
3.20
3.30
3.25
Strzelone
2.20
2.20
2.20
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Borac Banja LukaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.60
0.80
0.70
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

ML Vitebsk jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
ML Vitebsk u siebie
1.60 gola/mecz
Borac Banja Luka na wyjeździe

Progi bramkowe

ML VitebskBorac Banja Luka
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Borac Banja Luka notuje o 50% wyższy wynik niż ML Vitebsk pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemML VitebskBorac Banja Luka
Match Corners AVG
7.00 (6/40)
6.00 (4/20)
9.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
67% (4/6)
50% (2/4)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
50% (3/6)
25% (1/4)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (3/6)
25% (1/4)
100% (2/2)
Over 9.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemML VitebskBorac Banja Luka
Corners Earned Match
3.33
2.50
5.00
More Corners Than Opponent
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
50% (3/6)
50% (2/4)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 4.5 Corners Earned
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
17% (1/6)
0% (0/4)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
17% (1/6)
0% (0/4)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
17% (1/6)
0% (0/4)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Corners Earned
20
10
10

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Borac Banja Luka notuje o 18% wyższy wynik niż ML Vitebsk pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemML VitebskBorac Banja Luka
Match Cards AVG
3.50 (12/12)
3.40 (10/10)
4.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
83% (10/12)
80% (8/10)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
75% (9/12)
70% (7/10)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
58% (7/12)
50% (5/10)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
50% (6/12)
50% (5/10)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
33% (4/12)
30% (3/10)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
17% (2/12)
20% (2/10)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
17% (2/12)
20% (2/10)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
8% (1/12)
10% (1/10)
0% (0/2)
Total Cards
42
34
8
Highest in a Match
9
9
5
Lowest in a Match
0
0
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemML VitebskBorac Banja Luka
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000