Football Stats
Herb Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel AvivŚr. pkt/mecz 1.50
Herb Atalanta
AtalantaŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Hapoel Tel Aviv

0W — Hapoel Tel Aviv1D1W — Atalanta

Streaki - Hapoel Tel Aviv

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hapoel Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hapoel Tel Aviv — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Tel Aviv — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 11.5 rożnych (6/6, 100%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 4.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 49.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 1.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 4.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 2.5 kartek (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — poniżej 3.5 kartek (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Hapoel Tel Aviv — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Atalanta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atalanta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Atalanta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atalanta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atalanta — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atalanta — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atalanta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atalanta — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atalanta — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Atalanta — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Atalanta — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Atalanta — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atalanta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Atalanta — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atalanta — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atalanta — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atalanta — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atalanta — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atalanta — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Hapoel Tel Aviv

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Atalanta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atalanta — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atalanta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv01Herb AtalantaAtalanta
20.08Herb AtalantaAtalanta00Herb Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hapoel Tel Aviv jest o 33% lepsza niż Atalanta pod względem odsetku wygranych meczów.

Hapoel Tel AvivDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.70
0.60
1.15
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
AtalantaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
3.30
2.75
Strzelone
0.90
1.70
1.30
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
0%
20%
Posiadanie piłki
56%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
15.90
13.60
14.75
Śr. faule/mecz
11.50
12.50
12.00

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekHapoel Tel Aviv vs Atalanta
1.70 gola/mecz
Hapoel Tel Aviv u siebie
1.70 gola/mecz
Atalanta na wyjeździe

Progi bramkowe

Hapoel Tel AvivAtalanta
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atalanta notuje o 52% wyższy wynik niż Hapoel Tel Aviv pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHapoel Tel AvivAtalanta
Match Corners AVG
7.92 (25/40)
5.60 (5/20)
8.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
64% (16/25)
40% (2/5)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
48% (12/25)
20% (1/5)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
40% (10/25)
20% (1/5)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
28% (7/25)
20% (1/5)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
20% (5/25)
0% (0/5)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
20% (5/25)
0% (0/5)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
16% (4/25)
0% (0/5)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
8% (2/25)
0% (0/5)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
4% (1/25)
0% (0/5)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHapoel Tel AvivAtalanta
Corners Earned Match
4.38
2.33
5.00
More Corners Than Opponent
50% (13/26)
33% (2/6)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (19/26)
50% (3/6)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
42% (11/26)
0% (0/6)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (9/26)
0% (0/6)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
31% (8/26)
0% (0/6)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (4/26)
0% (0/6)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
12% (3/26)
0% (0/6)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
12% (3/26)
0% (0/6)
15% (3/20)
Corners Earned
114
14
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atalanta notuje o 27% wyższy wynik niż Hapoel Tel Aviv pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHapoel Tel AvivAtalanta
Match Cards AVG
3.42 (26/26)
2.83 (6/6)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
96% (25/26)
83% (5/6)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
96% (25/26)
83% (5/6)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
77% (20/26)
83% (5/6)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
42% (11/26)
33% (2/6)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
15% (4/26)
0% (0/6)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
8% (2/26)
0% (0/6)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Total Cards
89
17
72
Highest in a Match
8
4
8
Lowest in a Match
0
0
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHapoel Tel AvivAtalanta
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000