Football Stats
Herb Lincoln Red Imps FC
Lincoln Red Imps FCŚr. pkt/mecz 2.20
Herb Larne
LarneŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Lincoln Red Imps FC

1W — Lincoln Red Imps FC0D1W — Larne

Streaki - Lincoln Red Imps FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Lincoln Red Imps FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Streaki - Larne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Larne — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Larne — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Larne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Larne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Larne — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Larne — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Larne — poniżej 12.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Larne — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
  • Larne — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Larne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Larne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Larne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Lincoln Red Imps FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Larne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Larne — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb LarneLarne02Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
20.08Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC02Herb LarneLarne

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lincoln Red Imps FC jest o 44% lepsza niż Larne pod względem odsetku wygranych meczów.

Lincoln Red Imps FCDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
2.70
2.40
2.55
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
LarneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
2.40
3.00
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
1.60
1.00
1.30
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Lincoln Red Imps FC jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Lincoln Red Imps FC u siebie
1.40 gola/mecz
Larne na wyjeździe

Progi bramkowe

Lincoln Red Imps FCLarne
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLincoln Red Imps FCLarne
Match Corners AVG
9.00 (3/40)
9.00 (1/20)
9.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLincoln Red Imps FCLarne
Corners Earned Match
2.67
2.50
3.00
More Corners Than Opponent
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 4.5 Corners Earned
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
17% (1/6)
25% (1/4)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
17% (1/6)
25% (1/4)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/4)
0% (0/2)
Corners Earned
16
10
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lincoln Red Imps FC notuje o 15% wyższy wynik niż Larne pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLincoln Red Imps FCLarne
Match Cards AVG
6.14 (7/7)
6.50 (4/4)
5.67 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Over 4.5 Cards
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Over 5.5 Cards
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Over 6.5 Cards
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Over 7.5 Cards
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Total Cards
43
26
17
Highest in a Match
12
12
7
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLincoln Red Imps FCLarne
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000