Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Pafos
Streaki - Pafos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pafos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Pafos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Pafos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Pafos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Pafos — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
- Pafos — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Pafos — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- Pafos — poniżej 5.5 kartek (5/7, 71%)
- Pafos — powyżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Pafos — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Pafos — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Dinamo Tirana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Tirana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dinamo Tirana — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dinamo Tirana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Tirana — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Tirana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Tirana — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Dinamo Tirana — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Dinamo Tirana — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Dinamo Tirana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Pafos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pafos — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Dinamo Tirana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Tirana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Pafos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.80 | 3.05 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Dinamo Tirana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.20 | 2.35 |
Strzelone | 1.70 | 0.80 | 1.25 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Dvs Dinamo Tirana1-1
- 13.08.2026Dvs Red Bull Salzburg3-3
- 06.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-1
- 30.07.2026Wvs HNK Hajduk Split4-0
- 23.07.2026Lvs HNK Hajduk Split0-2
- 29.05.2026Wvs Apollon Limassol2-0
- 22.05.2026Wvs Apoel Nicosia2-0
- 16.05.2026Dvs AEK Larnaca2-2
- 10.05.2026Wvs Aris2-0
- 06.05.2026Lvs Omonia Nicosia0-2
- 23.08.2026Lvs Vora0-1
- 20.08.2026Dvs Pafos1-1
- 13.08.2026Wvs Auda4-0
- 04.08.2026Lvs Auda0-1
- 30.07.2026Wvs Aluminij3-0
- 23.07.2026Dvs Aluminij1-1
- 16.07.2026Wvs FC Astana2-1
- 09.07.2026Lvs FC Astana0-1
- 31.05.2026Lvs Egnatia Rrogozhinë0-2
- 24.05.2026Lvs AF Elbasani0-3
Progi bramkowe
| Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Pafos notuje o 284% wyższy wynik niż Dinamo Tirana pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.57 (7/40) | 9.60 (5/20) | 2.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 9.5 Corners | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.13 | 3.67 | 1.50 |
More Corners Than Opponent | 38% (3/8) | 33% (2/6) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (4/8) | 50% (3/6) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/8) | 0% (0/6) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 25 | 22 | 3 |
| Ogółem | Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 6.00 | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 38% (3/8) | 33% (2/6) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 50% (4/8) | 67% (4/6) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Corners Against | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Corners Against | 38 | 36 | 2 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Pafos notuje o 62% wyższy wynik niż Dinamo Tirana pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.44 (9/9) | 4.86 (7/7) | 3.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 89% (8/9) | 100% (7/7) | 50% (1/2) |
Over 1.5 Cards | 89% (8/9) | 100% (7/7) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Cards | 78% (7/9) | 86% (6/7) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Cards | 78% (7/9) | 86% (6/7) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 67% (6/9) | 71% (5/7) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 33% (3/9) | 29% (2/7) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Cards | 11% (1/9) | 14% (1/7) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/9) | 0% (0/7) | 0% (0/2) |
Total Cards | 40 | 34 | 6 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 6 |
Lowest in a Match | 0 | 2 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pafos | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |

