Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy KI Klaksvik
Streaki - KI Klaksvik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KI Klaksvik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- KI Klaksvik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- KI Klaksvik — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- KI Klaksvik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- KI Klaksvik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KI Klaksvik — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — powyżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- KI Klaksvik — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Riga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Riga — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Riga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Riga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Riga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Riga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Riga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Riga — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Riga — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Riga — wygrywa (15/20, 75%)
- Riga — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - KI Klaksvik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KI Klaksvik — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KI Klaksvik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KI Klaksvik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Riga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Riga — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Riga jest o 50% lepsza niż KI Klaksvik pod względem odsetku wygranych meczów.
| KI Klaksvik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.00 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
| Riga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.30 | 3.35 |
Strzelone | 2.70 | 2.20 | 2.45 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.08.2026Wvs AB4-3
- 14.08.2026Lvs Lech Poznan0-5
- 10.08.2026Lvs HB Torshavn0-2
- 06.08.2026Lvs Lech Poznan0-1
- 02.08.2026Wvs B36 Torshavn2-0
- 29.07.2026Lvs Kauno Žalgiris0-1
- 21.07.2026Dvs Kauno Žalgiris0-0
- 15.07.2026Wvs Atert Bissen2-1
- 07.07.2026Wvs Atert Bissen2-1
- 03.07.2026Dvs NSI Runavik0-0
- 13.08.2026Dvs Gyori ETO FC1-1
- 09.08.2026Wvs Ogre United4-1
- 06.08.2026Wvs Gyori ETO FC1-0
- 02.08.2026Wvs Grobiņa4-0
- 28.07.2026Lvs Vardar Skopje1-2
- 22.07.2026Wvs Vardar Skopje3-2
- 18.07.2026Wvs Tukums3-1
- 14.07.2026Wvs Ararat-Armenia3-2
- 07.07.2026Lvs Ararat-Armenia0-2
- 03.07.2026Wvs FS Jelgava3-0
Progi bramkowe
| KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. KI Klaksvik notuje o 27% wyższy wynik niż Riga pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.60 (5/40) | 11.00 (2/20) | 8.67 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 8.5 Corners | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 9.5 Corners | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Over 10.5 Corners | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Over 11.5 Corners | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Over 12.5 Corners | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/2) | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/2) | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.80 | 4.00 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (1/5) | 0% (0/2) | 33% (1/3) |
Corners Earned | 29 | 8 | 21 |
| Ogółem | KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.80 | 7.00 | 1.67 |
More Corners Than Opponent | 40% (2/5) | 0% (0/2) | 67% (2/3) |
Over 2.5 Corners Against | 40% (2/5) | 100% (2/2) | 0% (0/3) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (2/5) | 100% (2/2) | 0% (0/3) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (2/5) | 100% (2/2) | 0% (0/3) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (1/5) | 50% (1/2) | 0% (0/3) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (1/5) | 50% (1/2) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (1/5) | 50% (1/2) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (1/5) | 50% (1/2) | 0% (0/3) |
Corners Against | 19 | 14 | 5 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KI Klaksvik notuje o 18% wyższy wynik niż Riga pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (5/5) | 5.50 (2/2) | 4.67 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (5/5) | 100% (2/2) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (5/5) | 100% (2/2) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Cards | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Cards | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Cards | 20% (1/5) | 0% (0/2) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/5) | 0% (0/2) | 0% (0/3) |
Total Cards | 25 | 11 | 14 |
Highest in a Match | 7 | 6 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 5 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KI Klaksvik | Riga | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

