Football Stats
Herb 1899 Hoffenheim
1899 HoffenheimŚr. pkt/mecz 1.70
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TCŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - 1899 Hoffenheim

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1899 Hoffenheim — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 1899 Hoffenheim — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • 1899 Hoffenheim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • 1899 Hoffenheim — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • 1899 Hoffenheim — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • 1899 Hoffenheim — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ferencvarosi TC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/19, 74%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - 1899 Hoffenheim

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1899 Hoffenheim — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Ferencvarosi TC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ferencvarosi TC — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ferencvarosi TC jest o 30% lepsza niż 1899 Hoffenheim pod względem odsetku wygranych meczów.

1899 HoffenheimDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
4.30
3.65
Strzelone
2.00
1.90
1.95
Stracone
1.00
2.40
1.70
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
58%
56%
57%
Śr. strzały/mecz
17.80
13.20
15.50
Śr. faule/mecz
12.20
13.30
12.75
Ferencvarosi TCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
2.00
2.70
2.35
Strzelone
1.70
1.80
1.75
Stracone
0.30
0.90
0.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

1899 Hoffenheim jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
1899 Hoffenheim u siebie
1.80 gola/mecz
Ferencvarosi TC na wyjeździe

Progi bramkowe

1899 HoffenheimFerencvarosi TC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. 1899 Hoffenheim notuje o 8% wyższy wynik niż Ferencvarosi TC pod względem średniej rożnych w meczu.

Ogółem1899 HoffenheimFerencvarosi TC
Match Corners AVG
10.45 (29/40)
10.70 (20/20)
9.89 (9/20)
Over 6.5 Corners
97% (28/29)
95% (19/20)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
83% (24/29)
85% (17/20)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
69% (20/29)
70% (14/20)
67% (6/9)
Over 9.5 Corners
59% (17/29)
65% (13/20)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
52% (15/29)
55% (11/20)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
41% (12/29)
40% (8/20)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
28% (8/29)
35% (7/20)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
3% (1/29)
5% (1/20)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
3% (1/29)
5% (1/20)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

Ogółem1899 HoffenheimFerencvarosi TC
Corners Earned Match
5.69
6.50
4.84
More Corners Than Opponent
54% (21/39)
65% (13/20)
42% (8/19)
Over 2.5 Corners Earned
90% (35/39)
100% (20/20)
79% (15/19)
Over 3.5 Corners Earned
69% (27/39)
75% (15/20)
63% (12/19)
Over 4.5 Corners Earned
56% (22/39)
60% (12/20)
53% (10/19)
Over 5.5 Corners Earned
49% (19/39)
60% (12/20)
37% (7/19)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/39)
50% (10/20)
26% (5/19)
Over 7.5 Corners Earned
26% (10/39)
35% (7/20)
16% (3/19)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/39)
25% (5/20)
11% (2/19)
Corners Earned
222
130
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ferencvarosi TC notuje o 8% wyższy wynik niż 1899 Hoffenheim pod względem średniej kartek w meczu.

Ogółem1899 HoffenheimFerencvarosi TC
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.30 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
179
86
93
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

Ogółem1899 HoffenheimFerencvarosi TC
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Under 3.5
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000