Football Stats
Herb Lyon
LyonŚr. pkt/mecz 1.20
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Bayer Leverkusen
Bayer LeverkusenŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Lyon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lyon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lyon — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lyon — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lyon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Bayer Leverkusen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Lyon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Bayer Leverkusen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bayer Leverkusen jest o 50% lepsza niż Lyon pod względem odsetku wygranych meczów.

LyonDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.40
2.90
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
14.90
10.33
12.74
Śr. faule/mecz
11.50
10.67
11.11
Bayer LeverkusenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.90
1.90
1.90
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
58%
60%
59%
Śr. strzały/mecz
17.90
12.20
15.05
Śr. faule/mecz
7.90
8.80
8.35

Ostatnie 10 meczów

Bayer Leverkusen jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Lyon u siebie
1.90 gola/mecz
Bayer Leverkusen na wyjeździe

Progi bramkowe

LyonBayer Leverkusen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lyon notuje o 22% wyższy wynik niż Bayer Leverkusen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLyonBayer Leverkusen
Match Corners AVG
10.03 (39/40)
11.05 (19/20)
9.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
84% (16/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
84% (16/19)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
67% (26/39)
74% (14/19)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
63% (12/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
37% (7/19)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
26% (10/39)
37% (7/19)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
21% (8/39)
26% (5/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/39)
21% (4/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
21% (4/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLyonBayer Leverkusen
Corners Earned Match
5.55
5.60
5.50
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
222
112
110

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lyon notuje o 8% wyższy wynik niż Bayer Leverkusen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLyonBayer Leverkusen
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
4.10 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
158
82
76
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLyonBayer Leverkusen
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000