Football Stats
Herb Hamrun Spartans
Hamrun SpartansŚr. pkt/mecz 1.80
Herb NSI Runavik
NSI RunavikŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Hamrun Spartans

Streaki - Hamrun Spartans

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hamrun Spartans — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hamrun Spartans — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Hamrun Spartans — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Streaki - NSI Runavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NSI Runavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • NSI Runavik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NSI Runavik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NSI Runavik — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NSI Runavik — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NSI Runavik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NSI Runavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NSI Runavik — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NSI Runavik — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Hamrun Spartans

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hamrun Spartans — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - NSI Runavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NSI Runavik — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.07Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans12Herb NSI RunavikNSI Runavik
09.07Herb NSI RunavikNSI Runavik11Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. NSI Runavik jest o 10% lepsza niż Hamrun Spartans pod względem odsetku wygranych meczów.

Hamrun SpartansDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
1.80
1.40
1.60
Stracone
0.30
1.10
0.70
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
NSI RunavikDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.20
4.10
3.15
Strzelone
1.50
2.30
1.90
Stracone
0.70
1.80
1.25
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

NSI Runavik jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Hamrun Spartans u siebie
2.30 gola/mecz
NSI Runavik na wyjeździe

Progi bramkowe

Hamrun SpartansNSI Runavik
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHamrun SpartansNSI Runavik
Match Cards AVG
12.00 (1/1)
12.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Total Cards
12
12
Highest in a Match
12
12
Lowest in a Match
12
12

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHamrun SpartansNSI Runavik
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000