Football Stats
Herb Ilves
IlvesŚr. pkt/mecz 1.20
Herb FC Differdange 03
FC Differdange 03Śr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Ilves

1W — Ilves1D0W — FC Differdange 03

Streaki - Ilves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ilves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ilves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ilves — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ilves — poniżej 4.5 kartek (9/9, 100%)
  • Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Ilves — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Ilves — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Ilves — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • Ilves — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Ilves — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Ilves — powyżej 1.5 spalonych (7/9, 78%)
  • Ilves — poniżej 3.5 spalonych (7/9, 78%)
  • Ilves — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - FC Differdange 03

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Differdange 03 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Differdange 03 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Differdange 03 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Differdange 03 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Differdange 03 — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Ilves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ilves — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - FC Differdange 03

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Differdange 03 — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Differdange 03 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Differdange 03 — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Differdange 03 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Differdange 03 — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.07Herb IlvesIlves31Herb FC Differdange 03FC Differdange 03
08.07Herb FC Differdange 03FC Differdange 0300Herb IlvesIlves

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Differdange 03 jest o 67% lepsza niż Ilves pod względem odsetku wygranych meczów.

IlvesDomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
3.50
3.65
Strzelone
2.40
1.20
1.80
Stracone
1.40
2.30
1.85
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
FC Differdange 03DomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
0.60
0.80
0.70
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Ilves jest o +26% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Ilves u siebie
1.90 gola/mecz
FC Differdange 03 na wyjeździe

Progi bramkowe

IlvesFC Differdange 03
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemIlvesFC Differdange 03
Match Corners AVG
8.11 (9/40)
8.11 (9/20)
Over 6.5 Corners
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
56% (5/9)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
44% (4/9)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 10.5 Corners
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 11.5 Corners
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 12.5 Corners
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/9)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIlvesFC Differdange 03
Corners Earned Match
4.00
4.00
More Corners Than Opponent
44% (4/9)
44% (4/9)
Over 2.5 Corners Earned
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 3.5 Corners Earned
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 4.5 Corners Earned
22% (2/9)
22% (2/9)
Over 5.5 Corners Earned
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/9)
0% (0/9)
Corners Earned
36
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemIlvesFC Differdange 03
Match Cards AVG
3.00 (9/9)
3.00 (9/9)
Over 0.5 Cards
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 1.5 Cards
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 2.5 Cards
56% (5/9)
56% (5/9)
Over 3.5 Cards
56% (5/9)
56% (5/9)
Over 4.5 Cards
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 5.5 Cards
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 6.5 Cards
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 7.5 Cards
0% (0/9)
0% (0/9)
Total Cards
27
27
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIlvesFC Differdange 03
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Under 3.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 4.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000