Football Stats
Herb Gyori ETO FC
Gyori ETO FCŚr. pkt/mecz 2.10
Herb Atert Bissen
Atert BissenŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Gyori ETO FC

1W — Gyori ETO FC1D0W — Atert Bissen

Streaki - Gyori ETO FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gyori ETO FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Gyori ETO FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gyori ETO FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gyori ETO FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Gyori ETO FC — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Gyori ETO FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Atert Bissen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Atert Bissen — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Gyori ETO FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gyori ETO FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — jest niepokonany w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Atert Bissen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atert Bissen — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb Gyori ETO FCGyori ETO FC11Herb Atert BissenAtert Bissen
21.07Herb Atert BissenAtert Bissen26Herb Gyori ETO FCGyori ETO FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Gyori ETO FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.40
3.90
3.15
Strzelone
1.80
2.40
2.10
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Atert BissenDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.20
3.40
3.30
Strzelone
1.90
2.40
2.15
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Atert Bissen jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Gyori ETO FC u siebie
2.40 gola/mecz
Atert Bissen na wyjeździe

Progi bramkowe

Gyori ETO FCAtert Bissen
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGyori ETO FCAtert Bissen
Match Corners AVG
8.80 (5/40)
8.75 (4/20)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
20% (1/5)
25% (1/4)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
20% (1/5)
25% (1/4)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
20% (1/5)
25% (1/4)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGyori ETO FCAtert Bissen
Corners Earned Match
4.60
4.50
5.00
More Corners Than Opponent
60% (3/5)
50% (2/4)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (5/5)
100% (4/4)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
60% (3/5)
50% (2/4)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
20% (1/5)
25% (1/4)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/4)
0% (0/1)
Corners Earned
23
18
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gyori ETO FC notuje o 200% wyższy wynik niż Atert Bissen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGyori ETO FCAtert Bissen
Match Cards AVG
5.20 (5/5)
6.00 (4/4)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (5/5)
100% (4/4)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (5/5)
100% (4/4)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
60% (3/5)
75% (3/4)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
60% (3/5)
75% (3/4)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
60% (3/5)
75% (3/4)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Total Cards
26
24
2
Highest in a Match
9
9
2
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGyori ETO FCAtert Bissen
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000