Football Stats
Herb FC Noah
FC NoahŚr. pkt/mecz 2.15
Herb FC Sion
FC SionŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC Noah

0W — FC Noah1D1W — FC Sion

Streaki - FC Noah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Noah — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • FC Noah — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Noah — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FC Sion

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Sion — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Sion — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Sion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Sion — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Sion — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Sion — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Sion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Sion — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC Sion — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Sion — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Sion — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Sion — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Sion — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Sion — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Sion — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Sion — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Sion — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Sion — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC Noah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - FC Sion

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Sion — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Sion — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb FC SionFC Sion21Herb FC NoahFC Noah
06.08Herb FC NoahFC Noah22Herb FC SionFC Sion

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Noah jest o 20% lepsza niż FC Sion pod względem odsetku wygranych meczów.

FC NoahDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
2.40
2.20
2.30
Stracone
0.90
0.30
0.60
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FC SionDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.60
3.00
2.80
Strzelone
2.10
1.80
1.95
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
54%
53%
Śr. strzały/mecz
16.70
13.90
15.30
Śr. faule/mecz
13.40
11.00
12.20

Ostatnie 10 meczów

FC Noah jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
FC Noah u siebie
1.80 gola/mecz
FC Sion na wyjeździe

Progi bramkowe

FC NoahFC Sion
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC NoahFC Sion
Match Corners AVG
9.65 (20/40)
9.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC NoahFC Sion
Corners Earned Match
5.75
5.75
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
115
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC NoahFC Sion
Match Cards AVG
4.70 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
94
94
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC NoahFC Sion
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000