Football Stats
Herb FC ST. Gallen
FC ST. GallenŚr. pkt/mecz 1.95
Herb FC Nordsjaelland
FC NordsjaellandŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC ST. Gallen

Streaki - FC ST. Gallen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FC Nordsjaelland

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC ST. Gallen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 7.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Nordsjaelland

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Nordsjaelland — wygrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — zachowuje czyste konto w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen23Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
20.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Nordsjaelland jest o 9% lepsza niż FC ST. Gallen pod względem odsetku wygranych meczów.

FC ST. GallenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
3.50
3.35
Strzelone
2.00
1.80
1.90
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
47%
50%
Śr. strzały/mecz
18.89
19.89
19.39
Śr. faule/mecz
14.89
15.33
15.11
FC NordsjaellandDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.40
2.20
2.30
Strzelone
2.10
1.40
1.75
Stracone
0.30
0.80
0.55
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
60%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
19.40
15.20
17.30
Śr. faule/mecz
13.60
13.20
13.40

Ostatnie 10 meczów

FC ST. Gallen jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
FC ST. Gallen u siebie
1.40 gola/mecz
FC Nordsjaelland na wyjeździe

Progi bramkowe

FC ST. GallenFC Nordsjaelland
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC ST. Gallen notuje o 23% wyższy wynik niż FC Nordsjaelland pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC ST. GallenFC Nordsjaelland
Match Corners AVG
10.79 (38/40)
11.94 (18/20)
9.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
100% (18/18)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
100% (18/18)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
71% (27/38)
83% (15/18)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
67% (12/18)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
50% (19/38)
61% (11/18)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
42% (16/38)
56% (10/18)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
39% (7/18)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
28% (5/18)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
17% (3/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC ST. GallenFC Nordsjaelland
Corners Earned Match
6.05
6.35
5.75
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Corners Earned
242
127
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC ST. Gallen notuje o 55% wyższy wynik niż FC Nordsjaelland pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC ST. GallenFC Nordsjaelland
Match Cards AVG
4.72 (40/40)
5.75 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Total Cards
189
115
74
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC ST. GallenFC Nordsjaelland
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
20% (4/20)
65% (13/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000