Football Stats
Herb Bodo/Glimt
Bodo/GlimtŚr. pkt/mecz 2.35
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Lille
LilleŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Bodo/Glimt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Bodo/Glimt — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bodo/Glimt — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lille

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lille — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lille — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lille — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Bodo/Glimt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bodo/Glimt — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bodo/Glimt — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Lille

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lille — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bodo/Glimt jest o 56% lepsza niż Lille pod względem odsetku wygranych meczów.

Bodo/GlimtDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
3.50
3.60
3.55
Strzelone
2.70
2.70
2.70
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
66%
58%
62%
Śr. strzały/mecz
19.78
13.33
16.56
Śr. faule/mecz
9.00
10.25
9.59
LilleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
1.90
2.15
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.30
0.60
0.95
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
13.30
11.00
12.15
Śr. faule/mecz
9.70
9.50
9.60

Ostatnie 10 meczów

Bodo/Glimt jest o +108% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Bodo/Glimt u siebie
1.30 gola/mecz
Lille na wyjeździe

Progi bramkowe

Bodo/GlimtLille
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bodo/Glimt notuje o 14% wyższy wynik niż Lille pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBodo/GlimtLille
Match Corners AVG
8.89 (38/40)
9.50 (18/20)
8.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
68% (26/38)
72% (13/18)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
61% (23/38)
72% (13/18)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
50% (19/38)
67% (12/18)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
37% (14/38)
50% (9/18)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
26% (10/38)
39% (7/18)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
28% (5/18)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/18)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/18)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
6% (1/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBodo/GlimtLille
Corners Earned Match
6.00
7.00
5.00
More Corners Than Opponent
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Corners Earned
240
140
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lille notuje o 42% wyższy wynik niż Bodo/Glimt pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBodo/GlimtLille
Match Cards AVG
3.58 (40/40)
2.95 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
25% (5/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
143
59
84
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBodo/GlimtLille
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
45% (9/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000