Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Sabah FA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sabah FA — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Sabah FA — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sabah FA — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
- Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
Streaki - Borussia Dortmund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Borussia Dortmund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Borussia Dortmund — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Borussia Dortmund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Borussia Dortmund — wygrywa (14/20, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Sabah FA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Borussia Dortmund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Dortmund — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Sabah FA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Borussia Dortmund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.90 | 3.35 |
Strzelone | 2.60 | 2.00 | 2.30 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 57% | 50% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 15.60 | 12.00 | 14.00 |
Śr. faule/mecz | 11.40 | 12.63 | 11.94 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs Araz1-0
- 25.08.2026Wvs Hapoel Beer Sheva3-2
- 19.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva1-2
- 15.08.2026Wvs Kapaz2-0
- 11.08.2026Wvs Aarhus4-0
- 05.08.2026Lvs Aarhus1-2
- 28.07.2026Wvs KuPS2-0
- 21.07.2026Wvs KuPS1-0
- 14.07.2026Wvs The New Saints2-1
- 07.07.2026Wvs The New Saints2-0
- 01.09.2026Wvs HEBC5-0
- 29.08.2026Wvs Hamburger SV2-0
- 25.07.2026Lvs Fortuna Düsseldorf1-2
- 16.05.2026Wvs Werder Bremen2-0
- 08.05.2026Wvs Eintracht Frankfurt3-2
- 03.05.2026Lvs Borussia Mönchengladbach0-1
- 26.04.2026Wvs SC Freiburg4-0
- 18.04.2026Lvs 1899 Hoffenheim1-2
- 11.04.2026Lvs Bayer Leverkusen0-1
- 04.04.2026Wvs VfB Stuttgart2-0
Progi bramkowe
| Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.13 (23/40) | 9.40 (5/20) | 9.06 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 78% (18/23) | 60% (3/5) | 83% (15/18) |
Over 7.5 Corners | 65% (15/23) | 60% (3/5) | 67% (12/18) |
Over 8.5 Corners | 57% (13/23) | 60% (3/5) | 56% (10/18) |
Over 9.5 Corners | 43% (10/23) | 60% (3/5) | 39% (7/18) |
Over 10.5 Corners | 35% (8/23) | 60% (3/5) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 26% (6/23) | 20% (1/5) | 28% (5/18) |
Over 12.5 Corners | 22% (5/23) | 20% (1/5) | 22% (4/18) |
Over 13.5 Corners | 17% (4/23) | 20% (1/5) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 4% (1/23) | 0% (0/5) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.24 | 5.60 | 5.15 |
More Corners Than Opponent | 52% (13/25) | 40% (2/5) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 76% (19/25) | 80% (4/5) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 64% (16/25) | 60% (3/5) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (15/25) | 60% (3/5) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 32% (8/25) | 40% (2/5) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (7/25) | 40% (2/5) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (5/25) | 20% (1/5) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 16% (4/25) | 20% (1/5) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 131 | 28 | 103 |
| Ogółem | Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.68 | 3.80 | 3.65 |
More Corners Than Opponent | 52% (13/25) | 40% (2/5) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (17/25) | 100% (5/5) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (12/25) | 40% (2/5) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 32% (8/25) | 20% (1/5) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (5/25) | 20% (1/5) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 8% (2/25) | 0% (0/5) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 4% (1/25) | 0% (0/5) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 4% (1/25) | 0% (0/5) | 5% (1/20) |
Corners Against | 92 | 19 | 73 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (25/25) | 4.20 (5/5) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (25/25) | 100% (5/5) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (22/25) | 100% (5/5) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (20/25) | 100% (5/5) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 56% (14/25) | 40% (2/5) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 36% (9/25) | 20% (1/5) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 24% (6/25) | 20% (1/5) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 12% (3/25) | 20% (1/5) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 4% (1/25) | 20% (1/5) | 0% (0/20) |
Total Cards | 100 | 21 | 79 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sabah FA | Borussia Dortmund | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

