Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Slovan Bratislava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Bratislava — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — wygrywa (14/20, 70%)
Streaki - Shakhtar Donetsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shakhtar Donetsk — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shakhtar Donetsk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhtar Donetsk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shakhtar Donetsk — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/12, 92%)
- Shakhtar Donetsk — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Shakhtar Donetsk — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Shakhtar Donetsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Slovan Bratislava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovan Bratislava — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Shakhtar Donetsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shakhtar Donetsk — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhtar Donetsk — poniżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhtar Donetsk — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shakhtar Donetsk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slovan Bratislava jest o 17% lepsza niż Shakhtar Donetsk pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slovan Bratislava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 90% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Strzelone | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.40 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
| Shakhtar Donetsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.90 | 2.80 |
Strzelone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Zemplín Michalovce1-2
- 26.08.2026Dvs Celje1-1
- 22.08.2026Wvs FK Košice2-1
- 19.08.2026Dvs Celje1-1
- 15.08.2026Wvs Ružomberok5-0
- 11.08.2026Wvs Mjallby AIF2-0
- 04.08.2026Wvs Mjallby AIF2-1
- 01.08.2026Wvs Podbrezová3-0
- 29.07.2026Dvs FC Iberia 19991-1
- 26.07.2026Wvs Dukla Banská Bystrica4-0
- 29.08.2026Lvs Polessya0-2
- 16.08.2026Wvs FC Kharkiv1-0
- 09.08.2026Wvs Epitsentr Dunayivtsi2-0
- 03.08.2026Wvs Kudrivka5-1
- 26.07.2026Dvs Bursaspor0-0
- 25.07.2026Dvs Al Ula0-0
- 23.07.2026Wvs HNK Gorica2-0
- 21.07.2026Dvs NK Slaven Belupo2-2
- 19.07.2026Wvs Rudes5-0
- 21.05.2026Lvs Kolos Kovalivka0-1
Progi bramkowe
| Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Shakhtar Donetsk notuje o 13% wyższy wynik niż Slovan Bratislava pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.33 (9/40) | 7.67 (3/20) | 8.67 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 7.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 8.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 9.5 Corners | 33% (3/9) | 33% (1/3) | 33% (2/6) |
Over 10.5 Corners | 33% (3/9) | 33% (1/3) | 33% (2/6) |
Over 11.5 Corners | 22% (2/9) | 33% (1/3) | 17% (1/6) |
Over 12.5 Corners | 22% (2/9) | 33% (1/3) | 17% (1/6) |
Over 13.5 Corners | 11% (1/9) | 0% (0/3) | 17% (1/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/9) | 0% (0/3) | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.31 | 6.50 | 4.92 |
More Corners Than Opponent | 63% (10/16) | 75% (3/4) | 58% (7/12) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (14/16) | 75% (3/4) | 92% (11/12) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (12/16) | 75% (3/4) | 75% (9/12) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (8/16) | 50% (2/4) | 50% (6/12) |
Over 5.5 Corners Earned | 31% (5/16) | 50% (2/4) | 25% (3/12) |
Over 6.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 50% (2/4) | 8% (1/12) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 50% (2/4) | 8% (1/12) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 25% (1/4) | 8% (1/12) |
Corners Earned | 85 | 26 | 59 |
| Ogółem | Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.06 | 3.50 | 2.92 |
More Corners Than Opponent | 63% (10/16) | 75% (3/4) | 58% (7/12) |
Over 2.5 Corners Against | 56% (9/16) | 75% (3/4) | 50% (6/12) |
Over 3.5 Corners Against | 44% (7/16) | 75% (3/4) | 33% (4/12) |
Over 4.5 Corners Against | 31% (5/16) | 50% (2/4) | 25% (3/12) |
Over 5.5 Corners Against | 13% (2/16) | 0% (0/4) | 17% (2/12) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (2/16) | 0% (0/4) | 17% (2/12) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/16) | 0% (0/4) | 0% (0/12) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/16) | 0% (0/4) | 0% (0/12) |
Corners Against | 49 | 14 | 35 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slovan Bratislava notuje o 39% wyższy wynik niż Shakhtar Donetsk pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.13 (15/15) | 5.33 (3/3) | 3.83 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 100% (15/15) | 100% (3/3) | 100% (12/12) |
Over 1.5 Cards | 80% (12/15) | 100% (3/3) | 75% (9/12) |
Over 2.5 Cards | 73% (11/15) | 100% (3/3) | 67% (8/12) |
Over 3.5 Cards | 67% (10/15) | 100% (3/3) | 58% (7/12) |
Over 4.5 Cards | 40% (6/15) | 67% (2/3) | 33% (4/12) |
Over 5.5 Cards | 27% (4/15) | 33% (1/3) | 25% (3/12) |
Over 6.5 Cards | 20% (3/15) | 33% (1/3) | 17% (2/12) |
Over 7.5 Cards | 7% (1/15) | 0% (0/3) | 8% (1/12) |
Total Cards | 62 | 16 | 46 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 4 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slovan Bratislava | Shakhtar Donetsk | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

