Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Slovan Bratislava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Bratislava — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Bratislava — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Slovan Bratislava — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/4, 75%)
- Slovan Bratislava — wygrywa (14/20, 70%)
Streaki - VfB Stuttgart
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- VfB Stuttgart — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- VfB Stuttgart — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- VfB Stuttgart — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- VfB Stuttgart — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- VfB Stuttgart — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- VfB Stuttgart — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- VfB Stuttgart — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- VfB Stuttgart — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- VfB Stuttgart — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- VfB Stuttgart — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Slovan Bratislava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovan Bratislava — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Bratislava — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - VfB Stuttgart
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 VfB Stuttgart — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 VfB Stuttgart — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slovan Bratislava jest o 56% lepsza niż VfB Stuttgart pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slovan Bratislava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 90% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Strzelone | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.40 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| VfB Stuttgart | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 5.10 | 3.80 |
Strzelone | 1.80 | 2.60 | 2.20 |
Stracone | 0.70 | 2.50 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 62% | 52% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 18.10 | 13.00 | 15.55 |
Śr. faule/mecz | 8.70 | 9.90 | 9.30 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Zemplín Michalovce1-2
- 26.08.2026Dvs Celje1-1
- 22.08.2026Wvs FK Košice2-1
- 19.08.2026Dvs Celje1-1
- 15.08.2026Wvs Ružomberok5-0
- 11.08.2026Wvs Mjallby AIF2-0
- 04.08.2026Wvs Mjallby AIF2-1
- 01.08.2026Wvs Podbrezová3-0
- 29.07.2026Dvs FC Iberia 19991-1
- 26.07.2026Wvs Dukla Banská Bystrica4-0
- 28.08.2026Lvs Bayern München1-5
- 21.08.2026Wvs Hansa Rostock4-0
- 23.05.2026Lvs Bayern München0-3
- 16.05.2026Dvs Eintracht Frankfurt2-2
- 09.05.2026Wvs Bayer Leverkusen3-1
- 02.05.2026Dvs 1899 Hoffenheim3-3
- 26.04.2026Dvs Werder Bremen1-1
- 19.04.2026Lvs Bayern München2-4
- 12.04.2026Wvs Hamburger SV4-0
- 04.04.2026Lvs Borussia Dortmund0-2
Progi bramkowe
| Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 90% (9/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. VfB Stuttgart notuje o 34% wyższy wynik niż Slovan Bratislava pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.96 (23/40) | 7.67 (3/20) | 10.30 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (19/23) | 33% (1/3) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 65% (15/23) | 33% (1/3) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 61% (14/23) | 33% (1/3) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 57% (13/23) | 33% (1/3) | 60% (12/20) |
Over 10.5 Corners | 48% (11/23) | 33% (1/3) | 50% (10/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (8/23) | 33% (1/3) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 22% (5/23) | 33% (1/3) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (3/23) | 0% (0/3) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 9% (2/23) | 0% (0/3) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.88 | 6.50 | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 67% (16/24) | 75% (3/4) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (21/24) | 75% (3/4) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (17/24) | 75% (3/4) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (15/24) | 50% (2/4) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 46% (11/24) | 50% (2/4) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (8/24) | 50% (2/4) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (6/24) | 50% (2/4) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (3/24) | 25% (1/4) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 141 | 26 | 115 |
| Ogółem | Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.38 | 3.50 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 67% (16/24) | 75% (3/4) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 71% (17/24) | 75% (3/4) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (15/24) | 75% (3/4) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 46% (11/24) | 50% (2/4) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (7/24) | 0% (0/4) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 17% (4/24) | 0% (0/4) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (3/24) | 0% (0/4) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (2/24) | 0% (0/4) | 10% (2/20) |
Corners Against | 105 | 14 | 91 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slovan Bratislava notuje o 81% wyższy wynik niż VfB Stuttgart pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.26 (23/23) | 5.33 (3/3) | 2.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (23/23) | 100% (3/3) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 83% (19/23) | 100% (3/3) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 61% (14/23) | 100% (3/3) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Cards | 43% (10/23) | 100% (3/3) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 26% (6/23) | 67% (2/3) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 9% (2/23) | 33% (1/3) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 4% (1/23) | 33% (1/3) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/3) | 0% (0/20) |
Total Cards | 75 | 16 | 59 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 4 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slovan Bratislava | VfB Stuttgart | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 85% (17/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 100% (20/20) | 75% (15/20) |

