Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Villarreal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Villarreal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Villarreal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Villarreal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Villarreal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Villarreal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Villarreal — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Villarreal — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Villarreal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Villarreal — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Villarreal — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Villarreal — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Villarreal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Villarreal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Villarreal — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Villarreal — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Villarreal — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Villarreal — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Villarreal — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Villarreal — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Napoli
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Napoli — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Napoli — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Napoli — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Napoli — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Napoli — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Napoli — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Napoli — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Napoli — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - Villarreal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Villarreal — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villarreal — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - Napoli
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Napoli — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Napoli — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Napoli — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Napoli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Napoli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Napoli jest o 22% lepsza niż Villarreal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Villarreal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 2.30 | 3.20 |
Strzelone | 2.80 | 0.90 | 1.85 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 46% | 50% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 13.10 | 11.00 | 12.11 |
Śr. faule/mecz | 11.60 | 10.78 | 11.21 |
| Napoli | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 59% | 58% | 58% |
Śr. strzały/mecz | 14.40 | 10.80 | 12.60 |
Śr. faule/mecz | 10.20 | 10.30 | 10.25 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Lvs Alaves0-1
- 23.08.2026Dvs Atletico Madrid2-2
- 16.08.2026Dvs Racing Santander2-2
- 17.07.2026Lvs Benfica0-2
- 24.05.2026Wvs Atletico Madrid5-1
- 17.05.2026Lvs Rayo Vallecano0-2
- 13.05.2026Lvs Sevilla2-3
- 10.05.2026Dvs Mallorca1-1
- 02.05.2026Wvs Levante5-1
- 26.04.2026Wvs Celta Vigo2-1
Progi bramkowe
| Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Villarreal notuje o 36% wyższy wynik niż Napoli pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.38 (39/40) | 10.84 (19/20) | 8.00 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 87% (34/39) | 100% (19/19) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 64% (25/39) | 84% (16/19) | 45% (9/20) |
Over 8.5 Corners | 56% (22/39) | 79% (15/19) | 35% (7/20) |
Over 9.5 Corners | 44% (17/39) | 63% (12/19) | 25% (5/20) |
Over 10.5 Corners | 31% (12/39) | 42% (8/19) | 20% (4/20) |
Over 11.5 Corners | 28% (11/39) | 37% (7/19) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 18% (7/39) | 26% (5/19) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/39) | 21% (4/19) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/39) | 11% (2/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.80 | 4.80 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 192 | 96 | 96 |
| Ogółem | Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.47 | 5.75 | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 75% (15/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 179 | 115 | 64 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Villarreal notuje o 40% wyższy wynik niż Napoli pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.48 (40/40) | 4.05 (20/20) | 2.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 3.5 Cards | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 139 | 81 | 58 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Villarreal | Napoli | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

