Football Stats
Herb Bayer Leverkusen
Bayer LeverkusenŚr. pkt/mecz 1.65
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Red Bull Salzburg
Red Bull SalzburgŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Bayer Leverkusen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Red Bull Salzburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Bayer Leverkusen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Red Bull Salzburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Bull Salzburg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 33% lepsza niż Bayer Leverkusen pod względem odsetku wygranych meczów.

Bayer LeverkusenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.90
1.90
1.90
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
58%
60%
59%
Śr. strzały/mecz
17.90
12.20
15.05
Śr. faule/mecz
7.90
8.80
8.35
Red Bull SalzburgDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.80
3.35
Strzelone
1.80
2.90
2.35
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Red Bull Salzburg jest o +53% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Bayer Leverkusen u siebie
2.90 gola/mecz
Red Bull Salzburg na wyjeździe

Progi bramkowe

Bayer LeverkusenRed Bull Salzburg
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
47% (9/19)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
79% (15/19)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
84% (16/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Red Bull Salzburg notuje o 25% wyższy wynik niż Bayer Leverkusen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBayer LeverkusenRed Bull Salzburg
Match Corners AVG
9.91 (32/40)
9.05 (20/20)
11.33 (12/20)
Over 6.5 Corners
91% (29/32)
85% (17/20)
100% (12/12)
Over 7.5 Corners
72% (23/32)
65% (13/20)
83% (10/12)
Over 8.5 Corners
66% (21/32)
60% (12/20)
75% (9/12)
Over 9.5 Corners
50% (16/32)
45% (9/20)
58% (7/12)
Over 10.5 Corners
38% (12/32)
25% (5/20)
58% (7/12)
Over 11.5 Corners
25% (8/32)
15% (3/20)
42% (5/12)
Over 12.5 Corners
22% (7/32)
15% (3/20)
33% (4/12)
Over 13.5 Corners
13% (4/32)
10% (2/20)
17% (2/12)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
5% (1/20)
17% (2/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBayer LeverkusenRed Bull Salzburg
Corners Earned Match
6.25
5.50
7.00
More Corners Than Opponent
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
250
110
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBayer LeverkusenRed Bull Salzburg
Match Cards AVG
3.70 (40/40)
3.80 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
148
76
72
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBayer LeverkusenRed Bull Salzburg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000