Football Stats
Herb Bayer Leverkusen
Bayer LeverkusenŚr. pkt/mecz 1.65
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Beşiktaş
BeşiktaşŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Bayer Leverkusen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bayer Leverkusen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Beşiktaş

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Beşiktaş — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beşiktaş — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Beşiktaş — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Beşiktaş — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Beşiktaş — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Beşiktaş — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bayer Leverkusen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bayer Leverkusen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Beşiktaş

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beşiktaş — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Beşiktaş jest o 11% lepsza niż Bayer Leverkusen pod względem odsetku wygranych meczów.

Bayer LeverkusenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.90
1.90
1.90
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
58%
60%
59%
Śr. strzały/mecz
17.90
12.20
15.05
Śr. faule/mecz
7.90
8.80
8.35
BeşiktaşDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.00
2.20
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
63%
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
11.43

Ostatnie 10 meczów

Bayer Leverkusen jest o +90% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Bayer Leverkusen u siebie
1.00 gola/mecz
Beşiktaş na wyjeździe

Progi bramkowe

Bayer LeverkusenBeşiktaş
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Beşiktaş notuje o 30% wyższy wynik niż Bayer Leverkusen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBayer LeverkusenBeşiktaş
Match Corners AVG
10.06 (32/40)
9.05 (20/20)
11.75 (12/20)
Over 6.5 Corners
91% (29/32)
85% (17/20)
100% (12/12)
Over 7.5 Corners
72% (23/32)
65% (13/20)
83% (10/12)
Over 8.5 Corners
69% (22/32)
60% (12/20)
83% (10/12)
Over 9.5 Corners
56% (18/32)
45% (9/20)
75% (9/12)
Over 10.5 Corners
34% (11/32)
25% (5/20)
50% (6/12)
Over 11.5 Corners
25% (8/32)
15% (3/20)
42% (5/12)
Over 12.5 Corners
25% (8/32)
15% (3/20)
42% (5/12)
Over 13.5 Corners
19% (6/32)
10% (2/20)
33% (4/12)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
5% (1/20)
17% (2/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBayer LeverkusenBeşiktaş
Corners Earned Match
6.08
5.50
6.65
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
243
110
133

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Beşiktaş notuje o 18% wyższy wynik niż Bayer Leverkusen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBayer LeverkusenBeşiktaş
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
3.80 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
166
76
90
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBayer LeverkusenBeşiktaş
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000