Football Stats
Herb Celta Vigo
Celta VigoŚr. pkt/mecz 1.15
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Lillestrom
LillestromŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Celta Vigo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celta Vigo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Celta Vigo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Celta Vigo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Celta Vigo — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Celta Vigo — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Celta Vigo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Celta Vigo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lillestrom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lillestrom — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lillestrom — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Celta Vigo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celta Vigo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Celta Vigo — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Celta Vigo — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celta Vigo — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celta Vigo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celta Vigo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - Lillestrom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lillestrom jest o 17% lepsza niż Celta Vigo pod względem odsetku wygranych meczów.

Celta VigoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
2.10
2.70
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.90
1.00
1.45
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
53%
50%
51%
Śr. strzały/mecz
11.56
6.90
9.11
Śr. faule/mecz
9.56
13.70
11.74
LillestromDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
1.60
2.55
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
1.70
1.00
1.35
BTTS %
80%
10%
45%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
55%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
12.86
12.50
12.67
Śr. faule/mecz
12.13
12.00
12.06

Ostatnie 10 meczów

Celta Vigo jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Celta Vigo u siebie
0.60 gola/mecz
Lillestrom na wyjeździe

Progi bramkowe

Celta VigoLillestrom
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lillestrom notuje o 46% wyższy wynik niż Celta Vigo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCelta VigoLillestrom
Match Corners AVG
9.42 (36/40)
7.74 (19/20)
11.29 (17/20)
Over 6.5 Corners
75% (27/36)
63% (12/19)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
67% (24/36)
47% (9/19)
88% (15/17)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
32% (6/19)
88% (15/17)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
26% (5/19)
76% (13/17)
Over 10.5 Corners
36% (13/36)
16% (3/19)
59% (10/17)
Over 11.5 Corners
25% (9/36)
11% (2/19)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
17% (6/36)
5% (1/19)
29% (5/17)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
5% (1/19)
18% (3/17)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
5% (1/19)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCelta VigoLillestrom
Corners Earned Match
4.50
3.45
5.55
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Corners Earned
180
69
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lillestrom notuje o 12% wyższy wynik niż Celta Vigo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCelta VigoLillestrom
Match Cards AVG
4.13 (40/40)
3.90 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
165
78
87
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCelta VigoLillestrom
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000