Football Stats
Herb Monaco
MonacoŚr. pkt/mecz 2.10
World / UEFA Europa Conference League15 października 2026 21:00
Herb SC Freiburg
SC FreiburgŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Monaco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monaco — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Monaco — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Monaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Monaco — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Monaco — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Monaco — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Monaco — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Monaco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Monaco — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Monaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Monaco — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Monaco — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Monaco — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SC Freiburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Freiburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Freiburg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Freiburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • SC Freiburg — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • SC Freiburg — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • SC Freiburg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • SC Freiburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Monaco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Monaco — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Monaco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - SC Freiburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Freiburg — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monaco jest o 30% lepsza niż SC Freiburg pod względem odsetku wygranych meczów.

MonacoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.10
3.90
3.50
Strzelone
2.20
2.10
2.15
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
11.50
14.40
12.95
Śr. faule/mecz
13.10
11.70
12.40
SC FreiburgDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.60
3.30
3.45
Strzelone
2.30
1.50
1.90
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
15.70
11.80
13.75
Śr. faule/mecz
8.70
10.10
9.40

Ostatnie 10 meczów

Monaco jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Monaco u siebie
1.50 gola/mecz
SC Freiburg na wyjeździe

Progi bramkowe

MonacoSC Freiburg
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Monaco notuje o 10% wyższy wynik niż SC Freiburg pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMonacoSC Freiburg
Match Corners AVG
9.40 (40/40)
9.85 (20/20)
8.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMonacoSC Freiburg
Corners Earned Match
4.88
5.25
4.50
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
195
105
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Monaco notuje o 20% wyższy wynik niż SC Freiburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMonacoSC Freiburg
Match Cards AVG
3.35 (40/40)
3.65 (20/20)
3.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
134
73
61
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMonacoSC Freiburg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 4.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000