Football Stats
Herb FC St. Pauli
FC St. PauliŚr. pkt/mecz 0.70
Niemcy / 2. Bundesliga12 września 2026 20:30
Herb VfL Wolfsburg
VfL WolfsburgŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy FC St. Pauli

Streaki - FC St. Pauli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC St. Pauli — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC St. Pauli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC St. Pauli — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • FC St. Pauli — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC St. Pauli — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC St. Pauli — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • FC St. Pauli — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC St. Pauli — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC St. Pauli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC St. Pauli — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC St. Pauli — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - VfL Wolfsburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • VfL Wolfsburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • VfL Wolfsburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • VfL Wolfsburg — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • VfL Wolfsburg — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • VfL Wolfsburg — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • VfL Wolfsburg — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • VfL Wolfsburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • VfL Wolfsburg — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • VfL Wolfsburg — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - FC St. Pauli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC St. Pauli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - VfL Wolfsburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 VfL Wolfsburg — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VfL Wolfsburg — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb FC St. PauliFC St. Pauli13Herb VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
14.01Herb VfL WolfsburgVfL Wolfsburg21Herb FC St. PauliFC St. Pauli
08.03Herb VfL WolfsburgVfL Wolfsburg11Herb FC St. PauliFC St. Pauli
26.10Herb FC St. PauliFC St. Pauli00Herb VfL WolfsburgVfL Wolfsburg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. VfL Wolfsburg jest o 33% lepsza niż FC St. Pauli pod względem odsetku wygranych meczów.

FC St. PauliDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.80
2.00
1.90
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
43%
45%
44%
Śr. strzały/mecz
12.20
10.40
11.30
Śr. faule/mecz
8.10
10.80
9.45
VfL WolfsburgDomWyjazdOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
1.80
3.80
2.80
Strzelone
0.60
1.90
1.25
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
Posiadanie piłki
52%
45%
48%
Śr. strzały/mecz
14.70
14.70
14.70
Śr. faule/mecz
12.40
11.30
11.85

Ostatnie 10 meczów

VfL Wolfsburg jest o +90% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
FC St. Pauli u siebie
1.90 gola/mecz
VfL Wolfsburg na wyjeździe

Progi bramkowe

FC St. PauliVfL Wolfsburg
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. VfL Wolfsburg notuje o 35% wyższy wynik niż FC St. Pauli pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Match Corners AVG
11.65 (40/40)
9.90 (20/20)
13.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 8.5 Corners
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 9.5 Corners
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 10.5 Corners
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 11.5 Corners
48% (19/40)
25% (5/20)
70% (14/20)
Over 12.5 Corners
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 13.5 Corners
33% (13/40)
10% (2/20)
55% (11/20)
Over 14.5 Corners
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Corners Earned Match
5.38
4.55
6.20
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
215
91
124

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. VfL Wolfsburg notuje o 10% wyższy wynik niż FC St. Pauli pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Match Cards AVG
3.73 (40/40)
3.55 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
149
71
78
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. VfL Wolfsburg jest o 23% lepsza niż FC St. Pauli pod względem strzałów na mecz.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Strzały / mecz
19.33
17.33
21.33
Strzały celne / mecz
7.00
6.33
7.67
Strzały niecelne / mecz
6.00
5.00
7.00
Skuteczność strzałów
8.6%
7.7%
9.4%
Strzały na gola
11.60
13.00
10.67
Strzały celne na gola
4.20
4.75
3.83
Strzały Over 10.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 3.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC St. Pauli notuje o 550% wyższy wynik niż VfL Wolfsburg pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Match Offsides AVG
4.67
5.67
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
2.50
4.33
0.67
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. VfL Wolfsburg jest o 10% lepsza niż FC St. Pauli pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
xG (For)
1.92
1.83
2.02
xGA (Against)
1.38
1.53
1.23
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC St. PauliVfL Wolfsburg
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33