Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Shamrock Rovers
Streaki - Shamrock Rovers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shamrock Rovers — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Ararat-Armenia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ararat-Armenia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Ararat-Armenia — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Ararat-Armenia — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Serie - Shamrock Rovers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Serie - Ararat-Armenia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ararat-Armenia jest o 8% lepsza niż Shamrock Rovers pod względem odsetku wygranych meczów.
| Shamrock Rovers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.20 | 2.50 |
Strzelone | 2.00 | 1.10 | 1.55 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Posiadanie piłki | 64% | 64% | 64% |
Śr. strzały/mecz | 16.38 | 14.57 | 15.53 |
Śr. faule/mecz | 10.43 | 10.71 | 10.57 |
| Ararat-Armenia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.20 | 2.85 |
Strzelone | 1.80 | 2.00 | 1.90 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 21.07.2026Lvs Ararat-Armenia0-2
- 17.07.2026Dvs Cork City1-1
- 14.07.2026Wvs Floriana5-1
- 07.07.2026Lvs Floriana0-2
- 03.07.2026Wvs Sligo Rovers2-1
- 30.06.2026Wvs Hibernian1-0
- 26.06.2026Wvs Galway United3-1
- 22.06.2026Dvs Derry City1-1
- 19.06.2026Wvs Waterford2-0
- 12.06.2026Lvs Shelbourne1-2
- 21.07.2026Wvs Shamrock Rovers2-0
- 14.07.2026Lvs Riga2-3
- 07.07.2026Wvs Riga2-0
- 27.05.2026Wvs Gandzasar1-0
- 17.05.2026Wvs BKMA3-2
- 10.05.2026Lvs FC Noah0-4
- 06.05.2026Wvs Pyunik Yerevan1-0
- 03.05.2026Wvs FC Urartu2-0
- 25.04.2026Wvs Ararat4-0
- 20.04.2026Wvs Shirak4-0
Progi bramkowe
| Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
| Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
| Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 67% (6/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 22% (2/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Shamrock Rovers notuje o 103% wyższy wynik niż Ararat-Armenia pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.88 (16/40) | 8.13 (15/20) | 4.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 69% (11/16) | 73% (11/15) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 56% (9/16) | 60% (9/15) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 44% (7/16) | 47% (7/15) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 13% (2/16) | 13% (2/15) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 6% (1/16) | 7% (1/15) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 6% (1/16) | 7% (1/15) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 6% (1/16) | 7% (1/15) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 6% (1/16) | 7% (1/15) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 6% (1/16) | 7% (1/15) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.43 | 4.55 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 81% (17/21) | 85% (17/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 93 | 91 | 2 |
| Ogółem | Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.24 | 3.30 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 62% (13/21) | 65% (13/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Against | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 68 | 66 | 2 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ararat-Armenia notuje o 56% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.62 (21/21) | 4.50 (20/20) | 7.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 95% (20/21) | 95% (19/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 86% (18/21) | 85% (17/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 52% (11/21) | 50% (10/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 33% (7/21) | 30% (6/20) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 14% (3/21) | 10% (2/20) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 97 | 90 | 7 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 7 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

