Football Stats
Herb Raków Częstochowa
Raków CzęstochowaŚr. pkt/mecz 1.60
Herb Hammarby FF
Hammarby FFŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Raków Częstochowa

Streaki - Raków Częstochowa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Hammarby FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
  • Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
  • Hammarby FF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (12/16, 75%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Hammarby FF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Raków Częstochowa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 11.5 rożnych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Hammarby FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hammarby FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 6.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb Hammarby FFHammarby FF01Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
06.08Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa00Herb Hammarby FFHammarby FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Raków CzęstochowaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
3.20
2.80
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
14.67
13.75
14.24
Śr. faule/mecz
10.33
10.63
10.47
Hammarby FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.90
2.90
3.40
Strzelone
3.00
1.30
2.15
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
60%
61%
60%
Śr. strzały/mecz
23.50
16.00
19.75
Śr. faule/mecz
11.88
10.00
10.94

Ostatnie 10 meczów

Raków Częstochowa jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Raków Częstochowa u siebie
1.30 gola/mecz
Hammarby FF na wyjeździe

Progi bramkowe

Raków CzęstochowaHammarby FF
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRaków CzęstochowaHammarby FF
Match Corners AVG
8.52 (33/40)
8.41 (17/20)
8.63 (16/20)
Over 6.5 Corners
73% (24/33)
76% (13/17)
69% (11/16)
Over 7.5 Corners
67% (22/33)
71% (12/17)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
58% (19/33)
59% (10/17)
56% (9/16)
Over 9.5 Corners
36% (12/33)
35% (6/17)
38% (6/16)
Over 10.5 Corners
21% (7/33)
12% (2/17)
31% (5/16)
Over 11.5 Corners
9% (3/33)
0% (0/17)
19% (3/16)
Over 12.5 Corners
6% (2/33)
0% (0/17)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
3% (1/33)
0% (0/17)
6% (1/16)
Over 14.5 Corners
3% (1/33)
0% (0/17)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRaków CzęstochowaHammarby FF
Corners Earned Match
4.42
3.50
5.56
More Corners Than Opponent
53% (19/36)
35% (7/20)
75% (12/16)
Over 2.5 Corners Earned
69% (25/36)
65% (13/20)
75% (12/16)
Over 3.5 Corners Earned
58% (21/36)
50% (10/20)
69% (11/16)
Over 4.5 Corners Earned
44% (16/36)
25% (5/20)
69% (11/16)
Over 5.5 Corners Earned
33% (12/36)
20% (4/20)
50% (8/16)
Over 6.5 Corners Earned
25% (9/36)
15% (3/20)
38% (6/16)
Over 7.5 Corners Earned
17% (6/36)
5% (1/20)
31% (5/16)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/36)
0% (0/20)
19% (3/16)
Corners Earned
159
70
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Raków Częstochowa notuje o 44% wyższy wynik niż Hammarby FF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRaków CzęstochowaHammarby FF
Match Cards AVG
4.08 (37/37)
4.75 (20/20)
3.29 (17/17)
Over 0.5 Cards
100% (37/37)
100% (20/20)
100% (17/17)
Over 1.5 Cards
95% (35/37)
100% (20/20)
88% (15/17)
Over 2.5 Cards
70% (26/37)
90% (18/20)
47% (8/17)
Over 3.5 Cards
59% (22/37)
75% (15/20)
41% (7/17)
Over 4.5 Cards
49% (18/37)
55% (11/20)
41% (7/17)
Over 5.5 Cards
22% (8/37)
30% (6/20)
12% (2/17)
Over 6.5 Cards
14% (5/37)
25% (5/20)
0% (0/17)
Over 7.5 Cards
0% (0/37)
0% (0/20)
0% (0/17)
Total Cards
151
95
56
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRaków CzęstochowaHammarby FF
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000